• GoHome Professional
kablovska luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska luksuzan najnovije

  • Za upit "kablovska luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 695.000 €, 220,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, blizu Belog dvora - Pere Velimirovića kuća, 220m2 (terasa 15m2), plac 5.72a, PR + I sprat + PTK, CG/GAS, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Na prodaju – luksuzna kuća vrhunskog arhitektonskog rešenja sa bazenom. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 234.000 €, 48,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skadarlija - Francuska 2.0, 48m2, 5/6, Kaljeva peć, lift, podrum. Retka prilika na tržištu - savršen spoj istorijske lokacije i urbanog života. Bilo da tražite mesto za život ili dobru investiciju za najam, stan na dan ovaj stan ima sve što je potrebno. U samom jezgru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban 135m Penthaus 300m terasa u izgradni Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 135m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 40,00 m2 cca 6950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan jednoiposoban stan koji pruža savršen spoj komfora, elegancije i vrhunske pozicije. Stan površine 40m² smešten je na 10. spratu moderne novogradnje sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 225.800 €, 67,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju trosoban stan od 67 m², u starogradnji iz 1963. godine, na I spratu od VII u zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda, komforan i svetao. ✨ Osnovne karakteristike: • Struktura: 3.0 (trosoban) • Površina: 67 m² • Sprat: I/ VII sa liftom • Grejanje: centralno • Jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 675.000 €, 270,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, DUPLEX, novogradnja u blizini Kalenic pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila i na spratu 2 spavace sobe, garderober, sauna, ostava, 2 kupatila, 2 terase. Uz stan se moze zakupiti garaza po potrebi. U stanu je etazno grejanje.....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Odličan. U prilici smo ponuditi luksuzan stan površine 60 m2 koji se nalazi se u centru Prijepolja u stambenoj zgradi, pored starog Vračara, ulica Sandžačkih brigada broj 49 sa prelepim pogledom na reku Lim. Kupovinom stana dobijate modernu ugradnu kuhinju, sa masivnim hrastovim stolom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.000.000 €, 467,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Plavi horizonti - Jovana Boškovića kuća, 8.0, 467m2 (360m2 korisne površine), PO+PR+I+II nivo, podno grejanje, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor, ostava, voda, struja, kanalizacija. Luksuzna kuća na 4 nivoa sa kaminom i bazenom, na 8 ari placa, sa 6 parking....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska luksuzan (1392)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>