• GoHome Professional
kablovska luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska luksuzan Najnovije

  • Za upit "kablovska luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2022.,

www.indomio.rs

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe ,4 spavacih soba ,3 kuhinje ,3 kupatila,sa prelepim prostranim....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 239.000 €, 90,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna kuća sa razrađenim poslom izdavanja, smeštena u prelepom i mirnom delu Zlatibora Donji Gajevi. Ova jedinstvena nekretnina pruža izvanrednu priliku kako za privatno uživanje, tako i za ozbiljnu investiciju. Kuća površine 90 m2 nalazi se na placu od 2,5 ara. Legalizovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.450 €, 90,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. Ovaj luksuzno opremljen stan površine 90 m² odlikuje se funkcionalnim rasporedom, visokim komforom i vrhunskom opremom koja omogućava jednostavno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROIPOSOBAN 92m , 86m, 77m Novi Sad-Veternik Dunavska 8 IZGRADNJA LUX Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Dunavska 8 Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 92m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 675.000 €, 270,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, DUPLEX, novogradnja u blizini Kalenic pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila i na spratu 2 spavace sobe, garderober, sauna, ostava, 2 kupatila, 2 terase. Uz stan se moze zakupiti garaza po potrebi. U stanu je etazno grejanje.....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

Odličan. U prilici smo ponuditi luksuzan stan površine 60 m2 koji se nalazi se u centru Prijepolja u stambenoj zgradi, pored starog Vračara, ulica Sandžačkih brigada broj 49 sa prelepim pogledom na reku Lim. Kupovinom stana dobijate modernu ugradnu kuhinju, sa masivnim hrastovim stolom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska luksuzan (1392)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>