• GoHome Professional
kablovska što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • kablovska što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska što manji

  • Za upit "kablovska što manji" pronađeno 20 706 nekretnina - prosečna cena 2.263 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa stilom u srcu Rakovice – uknjižena i spremna za useljenje! U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera odlično pozicionirana u Muminovačkoj ulici, na četvrtom spratu stambene zgrade. Iako zgrada nema lift, stan nudi savršen spoj udobnosti, praktičnosti i šarma – idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lepo opremljenu, renoviranu garsonjeru u samom centru Novog Sada. Garsonjera se prodaje potpuno nameštena, što je čini idealnim izborom kako za one koji žele odmah da se usele, tako i za one koji traže odličnu investicionu priliku kroz izdavanje. Sve je spremno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 22,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u jednoj od traženijih ulica na Karaburmi. U blizini škola, pijaca, trznog centra. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, predsoblje, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2% . Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 169.950 €, 22,00 m2 cca 7730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U samom centru Kopaonika! Kompletno namešten apartman idealan za izdavanje. Cena po m2 srazmerna ceni dnevnog rentiranja. Idealna nekretnina za ulaganje i izdavanje na dnevnom ili mesečnom nivou. Za više informacija pozovite stručni tim agenata. Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 22,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ova garsonjera predstavlja savršen izbor za studente ili starije osobe koje traže udoban i praktičan prostor. Ušuškana je u samom srcu Zemuna, u blizini reke Dunav i Gardiša, što pruža mirnu i prijatnu atmosferu. Sa samo 5 minuta hoda do pijace i blizinom policijske stanice, imate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.730 €, 22,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u izgradnji, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealnoj za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi po savremenim standardima sa kvalitetnim materijalima i odličnom termičkom i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 38.580 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.100 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-somborskarampa/551489 Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.000 €, 22,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na lepoj i popularnoj lokaciji na sredini Bulevara Patrijarha Pavla. Kompletno nameštena. Iznad stana pripadajući tavanski prostor cca 10m2 . Za više informacija i razgledanje pozovite. 064/2202-511 Radojica U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 51.000 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Sremskim Karlovcima od 22m2 na 2. spratu. Stan se nalazi na Dudari u zgradama od crvene fasadne cigle. Poseduje hodnik iz kog se ulazi u kupatilo i sobu, a iz sobe se ulazi u kuhinju, sve prostorije su fizički odvojene. Nalazi se na 50m od autobuske stanice, vrtića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan od 22m² na odličnoj lokaciji na Bulevaru, idealan kao investicija ili za život. Stan je u dobrom stanju, funkcionalnog rasporeda, sa fizički odvojenom kuhinjom, kupatilom sa tuš kabinom i svetlom dnevnom sobom. Nalazi se u blizini svih važnih sadržaja –....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 22,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajnu garsonjeru na TOP lokaciji, odlična kako za život tako i za izdavanje. Prodaje se kompletno nameštena kao na slikama. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 22m² u novogradnji, smeštena na atraktivnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život ili izdavanje U blizini Doma zdravlja, Mega Marketa, marketa, apoteka, restorana i drugih sadržaja Odlična povezanost sa gradom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.540 €, 22,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera po veoma pristupačnoj ceni. Stan se nalazi na Adicama u blizini novosadskog puta. U okolini se nalaze svi sadržaji. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na top lokaciji! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553360 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na top lokaciji, odlična za izdavanje. 553360 Kontakt: 021/221-5100 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 40.580 €, 22,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na izuzetno mirnoj i dobro povezanoj lokaciji pogodnoj za porodičan život. Rok zavšetka radova je avgust 2026. godine plus 60 dana, grejanje je podno na struju što umanjuje režijske troškove. Zgrada će biti vrhunskog kvaliteta, zidana termo blokom 25cm i demit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 82.400 €, 22,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Sama nekretnina je kockastog oblika i nalazi se na drugom spratu - dvorišno orijentisana što pruža potpuni mir i tišinu U neposrednoj blizini zgrade stacionirane su prodavnice, pijaca, Ide-a, Univer,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 65.780 €, 22,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Nekretnina ima 22m2, , sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, kupatila i terase. Prodaje se komplet nameštena. U blizini je svih neophodnih sadržaja kao što su marketi, apoteke, dom zdravlja, restorani, škole, autobuska stajalištaZa gledanje ove nekretnine kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.720 €, 22,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u samom centru Novog Sada na samo 5 minuta od pešačke zone. U pitanju je suterenski stan- garsonjera. Pogodna kako za svakodnevni život tako i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou. U blizini zgrade se nalazi sve što Vam je neophodno za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 54.380 €, 22,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Neimarova. Uknjižena gasonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini doma zdravlja i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čini soba sa kuhinjom, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicionirana na prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 551489 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU,SAJMIŠTE,površine 22m2.Prodaje se namešten,veoma je pogodan i za izdavanje.Nalazi se na lokacijI koja je veoma tražena a u blizini svih sadržaja za život. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Vredi pozvati i pogledati stan. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.580 €, 22,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551494 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 619)