• GoHome Professional
kablovska što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kablovska što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska što manji

  • Za upit "kablovska što manji" pronađeno 20 700 nekretnina - prosečna cena 2.263 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u izgradnji! Nalazi se u neposrednoj blizini Železničke stanice. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok useljenja je početak 2024. godine. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! 021/662-0001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nova, neuseljavana garsonjera u pasažu u Jevrejskoj ulici, na par minuta laganog hoda od pešačke zone. Izdaje se potpuno nameštena. Grejanje i hlađenje na inverter klimu. Mali mesečni troškovi, plaćaju se voda i struja po utrošku. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera,u sklopu kuce, jednoj studentkinji. Grejanje je etazno na gas, kablovska ,tv, wi fi, klima. Nema ves masinu . Blizu centra, autobuska stanica. Potreban depozit u iznosu jedne mesecne stanarine Na poruke ne odgovaram. Potreban depozit, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renovirana nameštena garsonjera 19m2 na Satelitu blizu pijace. Stan je na 2 spratu bez lifta. Kauč na razvlačenje, tv,mašina za veš, klasičan šporet, klimatizovano. Useljivo od 01.09.2025. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 2200. Grejanje oko 2000. Nije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Lokacija na Bulevaru omogućava odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 41.200 €, 20,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garosnjeru koja se nalazi u novijoj zgradi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Sama zgrada je odlično održavana. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za život u vidu supermarketa, kafića, pijace Sam stan ne zahteva ulaganja, grejanje je podno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Ilije Birčanina. Uknjižena, lepo održavana garsonjera koja se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope, Detelinarske pijace i velikog broja ugostiteljskih i trgovinskih objekata Ovaj stambeni prostor čini soba i kupatilo....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divčibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 547230, Kontakt: 0648222116 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 20,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog nameštenog stana na Adicama. Podno grejanj,uknjižen. Zgrada useljena 2022 godine. Odlična lokacija,blizina Futoškog puta i novog Lidla. Nova ugradna kuhinja i plakar,klima. Nekretnina je uknjižena kao garaža. Prodaje se isključivo za keš! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.410 €, 20,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najužem centru, među kafićima i restoranima, smeštena je ova simpatična garsonjera. Spremna je za totalni remont, pa u zavisnosti od želja vlasnika može poslužiti i za stanovanje i za posao ili i jedno i drugo. Može se proširiti za još 20m2, podizanjem krova. U svakom slučaju vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 100.000 €, 20,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, savršena lokacija i odlična investicija. Funkcionalna i uknjižena garsonjera u mirnom i tihom kraju u u neposrednoj blizini stadiona Partizan. Stan se nalazi u Dinarskoj ulici, sa svom infrastrukturom neophodnom za svakodnevni život. Naselje je planski projektovano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.100 €, 20,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova garsonjera, prodaje se nameštena. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1 uknjiženo na 20m2 u prirodi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Žarkovu od 20 m/2 sa terasom od 15 m/2 koju mozete i da zatvorite i pretvorite u stambeni prostor, stan je u prizemlju i u odlicnom stanju. Stan se trenutno izdaje a režije su oko 50 EUR. Odlican je za 1 osobu, topao zimi i hladan leti. Stan nije uknjižen. Cena: 45000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Šafarikovoj ulici izdajemo manju,odmah useljivu garsonjeru. Odlična lokacija u centru grada. Nataša 060/4249772 Potreban depozit, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Мирна , изолована, тиха гарсоњера у згради са два лежаја, код ОШ Д.Обрадовић, Западно окренута. Потпуно опремљена. Додатно:Остава од 40м2. За запослене женске особе или студенткиње Три градске аутобуске линије поред зграде. Недалеко аутобус бр. 13 за факултете. У згради Универекспорт....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u strogom centru grada, u samoj blizi pešačke zone, izolovana od buke. Kirija zajedno sa računima izađe 400 eura mesecno i plaćaju se svakog prvog u mesecu. 300 e kirija i računi ukupno izađu 100e (internet, kablovska, struja i informatika). Komplet bela tehnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljujem garsonjeru u centru Novog Sada. Tv, klima, ves masina, kablovska, internet. Na petom spratu, lift do četvrtog sprata.Ukupno sa troskovima 350 eura. U troskove su ukljucene komunalije, struja, internet i kablovska tv. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, GRANICE, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova garsonjera (20m2). KOMPLETNO NAMEŠTENA! Minimalni troškovi. Dosta parkinga ispred zgrade. Podno grejanje. Invrerter klima. Sama granica Telepa i Adica. U blizini autobusko stajalište. Stan dobro povezan sa gradom. Odmah useljiva! Izdavanje na duži period. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 53.800 €, 20,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namestena garsonjera kod Vukovog spomenika iza Beogradske poslovne skole. Opremljena svim aparatima i potrebnim priborom. Spavaci deo se odvaja od kuhinjskog kliznim vratima.Dodatni troškovi su oko 5000 din.mesečno. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalna i nameštena garsonjera od 20m² u Ustaničkoj ulici, na Konjarniku (Zvezdara). Stan je svetao i praktičan, idealan za studente ili samce. Odlična lokacija – u blizini javnog prevoza, marketa i svih potrebnih sadržaja. Agencijska nadoknada iznosi 200 eur od prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NOVORENOVIRANU GARSONJERU U CARA DUŠANA 70 ! 20 KVM, 5 SP., LIFT, TWC, OPTIČKI INTERNET, VM, KLIMA, SIGURNOSNA VRATA, INTERFON, VIDEO NADZOR, MINIMALNI KOMUNALNI TROŠKOVI, GREJANJE SE PLAĆA SE SAMO TOKOM GREJNE SEZONE, UGOVOR CENA 220 EVRA, DEPOZIT 100 EVRA Tel. 061/1517409....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se garsonjera – Futoška ulica 🔹 Lokacija: Odlična pozicija u blizini svih važnih sadržaja 🔹 Tip nekretnine: Garsonjera 🔹 Nameštaj: 🛋️ Potpuno nov nameštaj 🔹 Internet i kablovska: 📶📺 Uključeni u cenu 🔹 Grejanje: 🔥 Centralno grejanje 💰 Cena zakupa: 300€ (uključeni....