• GoHome Professional
heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 74.545 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 74.545 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 74.545 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zbog blizine centra, sve uređenije infrastrukture, bogat blizinom najbitnijih sadržaja, a još uvek sačuvanog mira, Margita postaje sve traženiji i poželjniji deo grada. Bez visokih zgrada i bučnih saobraćajnica, već je postala dom mnogih kako Pančevaca, tako i građana pridošlih iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 76.500 € na 73.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 73.900 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 76.500 €
10.05.2026 - 73.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući ukupne površine 33 m2.Predsoblje i terasa ne ulaze u kvadraturu.Stan ima i garažu.Uknjižen. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 69.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.900 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 75.000 €
29.06.2025 - 72.000 €
08.05.2026 - 69.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan uknjižen 1.5 stan na Zlatiboru, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, savremenog open space prostora sa dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe sa izlazom na sopstvenu terasu i kupatila. Grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 70.000 € na 67.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.900 €, 23,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 70.000 €
07.05.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053914…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, 23m2, NOVO NASELJE, RENOVIRANA GARSONJERA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Idealna garsonjera na odličnoj lokaciji, u Novom Sadu, na Novom naselju, u ulici Momčila Tapavice. Momčila Tapavice.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 do 78000 eura zadnjih 7 dana (80)
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>