• GoHome Professional
heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura Najnovije

  • Za upit "heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 79.800 € na 77.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 79.800 €
12.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 41 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 5 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 57.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2025 - 65.000 €
14.02.2026 - 57.000 €
12.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053252. NOVI SAD, SALAJKA, GARSONJERA, 21M2 Kisačka.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 do 78000 eura najnovije (3)
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 78000 eura (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>