• GoHome Professional
heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "heroldo pala cena do 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 189.000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade Ciganlije, u parkovskom okruženju ulice, nalazi se ovaj trosoban duplex za prodaju. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić, osnovna i srednja škola, Dom zdravlja kao i svi ostali neophodni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 285.000 €
03.12.2025 - 279.990 €
22.02.2026 - 274.990 €
13.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru, na četvrtom spratu zgrade bez lifta, koji iznenađuje lakoćom. Nalazi se nadomak Hrama Svetog Save i spaja sve što tražite - otvoren pogled, puno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 189.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 189.000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 209.000 €
15.03.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ČUKARIČKA PADINA - TROSOBAN DUPLEX - RETKO! Cena:189.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Čukarička padina Površina: 68 m2 (uknjiženo 40m2 + 28m2 galerije) Struktura: Dupleks koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - dve spavaće sobe; - ulaznog hodnika; - kuhinje; - trpezarije;....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 176.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 176.500 €, 70,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 185.000 €
12.05.2026 - 176.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054582, NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, JUŽNI TELEP, KOMFORAN DVOSOBAN STAN! HITNA PRODAJA! ODLIČAN, prostran dvosoban stan ! Kao što se vidi na slikama, radi se o veoma retkom stanu na novosadskom tržištu, a zbog svog polažaja nudi razne prednosti. Specifičan je zbog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 45, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 229.900 €
08.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 299.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 309.000 €
07.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan trosoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Senjaka. Smešten u modernoj novogradnji iz 2022. godine, ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, kvaliteta i privatnosti. Stan je po strukturi trosoban i funkcionalno organizovan, a sastoji se od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.930 € na 197.340 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 197.340 €, 69,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 204.930 €
12.05.2026 - 197.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054532 , TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 69m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 212.520 € na 204.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 204.930 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 204.930 €
07.05.2026 - 212.520 €
12.05.2026 - 204.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054357, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 69m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 zadnjih 7 dana (476)
  • heroldo pala cena do 70 m2 (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>