• GoHome Professional
heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "heroldo pala cena do 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 229.900 €
03.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 149.000 € na 146.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.000 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 179.500 €
29.04.2026 - 149.000 €
01.05.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje troiposoban duplex stan 70m2, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu. Grbavica, Atanasija Gereskog, na III spratu, bez lifta. Stan sa nalazi u zgradi sa malo stanova, centralno gradsko grejanje.  Stan je izuzetno atraktivan, prvoklasno renoviran,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.550 € na 187.460 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 187.460 €, 70,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 190.550 €
01.05.2026 - 187.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja komforan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla u Novom Sadu, smešten na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle. Specifičnost ovog stana predstavlja terasa od 36m2 koja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-40%

Promena cene sa 250.000 € na 150.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i potencijala za dodatno unapređenje. Stan je uknjižen na 62m², dok je ukupna korisna površina čak 70m², što pruža dodatni komfor i fleksibilnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 299.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 309.000 €
07.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan trosoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Senjaka. Smešten u modernoj novogradnji iz 2022. godine, ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, kvaliteta i privatnosti. Stan je po strukturi trosoban i funkcionalno organizovan, a sastoji se od....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 260.000 €, 69,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.5, mereno 85m2, CG, II/V, terasa, lođa, 2 mokra čvora, podrum. Prodaje se prostran i svetao trosoban stan od 85 m², uknjižen na 69m2, u mirnom delu Banovog brda. Stan je jugozapadno orijentisan, u dobrom stanju, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Opremljen je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 zadnjih 14 dana (859)
  • heroldo pala cena do 70 m2 (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>