• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift 60 m2 što manji

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift 60 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.300 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

8861, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen, dvosoban skoro KOMPLET RENOVIRAN stan na 11-om spratu, lift, terasa. Stan se sastoji od kuhinje odvojene sa prozorom, ostave, trpezarije i dnevnog boravka, prostrane sobe i kupatila. Terasa je zastakljena sa PVC stolarijom. Radjena hidroizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.750 €, 55,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 55.41 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u izvornom stanju! Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske i železniče stanice, Sajma, marketa, hotela i drugih važnih lokacija. Strukturu stana čine dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, terasa i kupatilo. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ovu nekretninu na Grbavici. U pitanju je nekretnina koja se knjiži kao poslovni prostor ali se može uraditi prenamena u stan, u zavisnosti od potrebe kupca. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Za više informacija i potencijalno gledanje....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 102.350 € na 102.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 102.900 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.580 €
22.04.2026 - 102.350 €
10.05.2026 - 102.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 55.32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je jednoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše agente prodaje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift 60 m2 što manji (1192)
  • feniks lift 60 m2 što manji (1)
  • feniks do 110000 eura 60 m2 što manji (3)
  • feniks do 110000 eura lift što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>