• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift 60 m2

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom je spratu, zgrada ima lift. Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 99.600 €, 60,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 80.595 €
11.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift 60 m2 (1192)
  • feniks lift 60 m2 (1)
  • feniks do 110000 eura 60 m2 (3)
  • feniks do 110000 eura lift (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>