• GoHome Professional
do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 1.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 89.500 € na 99.460 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 99.460 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 89.500 €
20.04.2026 - 99.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji u Čalijama. Površina stana je 49, 73m2 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu će biti etažno na....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, EČKA, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 19.000 €
19.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – jednosobna kuća površine oko 50m2 + pomoćne zgrade na placu površine 13,26 ara. Potrebno renoviranje, monofazna struja, ima kupatilo (potreban priključak vode). Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na III/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 15.000 € na 16.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KNJAŽEVAC, 16.000 €, 50,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu Gornja Janja, na 40km od Knjaževca. Kuća ima dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom kao i odvojenu spavaću sobu. Prodaje se nameštena.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 75.560 € na 79.600 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 79.600 €, 50,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 68.404 €
10.12.2025 - 73.290 €
30.01.2026 - 75.560 €
16.03.2026 - 79.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1104 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 063220187. U ponudi dvosoban stan od 50m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.12.2024 - 79.000 €
07.09.2025 - 75.000 €
13.02.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Sastoji se od: prodajnog dela, radionice-proizvodnje i prostorije za presvlačenje, sa toaletom. Ima tradiciju, veliko tržište i nalazi se na prometnom mestu. Prodaje se opremljen za pekarsku proizvodnju i prodaju . Označena je približna lokacija. Kupac plaća proviziju u iznosu u visini....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 61.800 € na 67.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PASI POLJANA, 67.500 €, 50,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 61.800 €
26.04.2026 - 67.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća na Bubnju. Kuća je površine 55m2 na placu od 10 ari. Kuća poseduje priključke za struju, vodu i kanalizaciju, a ispred placa se nalazi širok asfaltni put koji omugućava lak pristup. Obezbedjen je i parking prostor. Idealna prilika za život van gradske gužve,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 (737)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>