• GoHome Professional
do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 Najnovije

  • Za upit "do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 najnovije" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 946 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 98.600 € na 101.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 98.600 €
13.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 75.790 € na 81.620 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 81.620 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 69.960 €
29.04.2026 - 75.790 €
13.05.2026 - 81.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 99000 eura porasla cena barem 50 m2 najnovije'
98.560 €
98.560 €
60.000 €
 
+34%

Promena cene sa 56.000 € na 75.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 70,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 107.000 €
29.03.2026 - 67.000 €
24.04.2026 - 56.000 €
13.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na odlicnoj lokaciji za svaku preporuku blizu restorana Kneževina i pumpe,prizemlje+ potkrovlje ,površine 70 m2, sredena, renovirana , hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dnevna soba, stepenice( gazišta) iz dnevnog boravka na pk - dve spavaće sobe, terasa, plac 7,5 ari,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 90.000 €
22.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 87.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 117,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 87.000 €
13.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na dobroj lokaciji građena od čvrstog materijala u zajedničkom dvorištu, površine 117 m2 uz pripadajuću garažu i šupe. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, odvojenu trpezariju sa kuhinjom, dnevni boravak i 2 spavaće sobe. Uz kuću se nalazi jednosoban stan koji....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 15.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 15.000 €
13.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>