• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 85000 eura pogodan klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan klima

  • Za upit "do 85000 eura pogodan klima" pronađeno 247 nekretnina - prosečna cena 1.523 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ulični lokal u prizemlju novije zgrade. Nalazi se u blizini sajma, na odličnoj lokaciji. Pogodan za različite vrste delatnosti, trenutno se koristi kao kancelarijski prostor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Kupovina isključivo putem keša. Za još informacija pozovite ili posetite naš sajt. Hajduk Veljkova, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne autouske stanice. Sastoji se od jedne velike višenamenske prostorije, sanitarnog čvora i magacinskog prostora. Lokal je pogodan za više različitih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ulični lokal u prizemlju novije zgrade. Nalazi se u blizini sajma, na odličnoj lokaciji. Pogodan za različite vrste delatnosti, trenutno se koristi kao kancelarijski prostor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt telefon: 0631231262 - Jelena Agencijska....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan lokal površine 75 m² na odličnoj lokaciji! Prostor je trenutno u funkciji ordinacije, te je idealan za medicinske, stomatološke, fizikalne ordinacije, ali i za kancelarije, kozmetički salon, studio, agenciju i druge delatnosti. Karakteristike lokala: Površina:....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 74.500 €, 42,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114470, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan povrsine 38m²+4m² terase u manjoj zgradi,ulica nije mnogo prometna,tako da je prilicno mirno. U blizini ima dosta linija prevoza,velikih marketa,restoranastan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 74.500 €, 26,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju višenamenski lokal – Slovačka ulica, Novi Sad U ponudi je funkcionalan lokal od 26 m² , smešten u mirnom, ali prometnom delu Novog Sada – Slovačka ulica . Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa ostalim delovima grada i idealna je za različite delatnosti. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 72.000 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajemo 1.5soban stan u prizemlju zgrade kod okretnice autobusa na Lescu. U tihom i mirnom kraju na 20 minuta od centra grada prevozom (autobusi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.000 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj udobnosti i praktičnosti. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od manje, ali komforne spavaće sobe, prijatnog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Zarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 70.400 €, 88,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran lokal u centru Pančeva od 88m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije, open space koncepta i dva toaleta. Nalazi se u blizini gradske opštine, glavne pošte, kao i ostalih bitnih infrastukturnih sadržaja. Lokal je pogodan za kladionice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Žarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulično orjentisan. Obezbedjen je zastitnom rešetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlična nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Zarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulicno orjentisan. Obezbedjen je zastitnom resetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlicna nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor koji je uknjižen na 38m2, bez tereta i zabeležbi u čiju kvadraturu nije ušla mala ostava na galeriji. Prostor ima jednu veću prostoriju koju je moguće podeliti na dve celine, kupatilo, malu kuhinju i ostavu. Nalazi se u poslovnom centru u Balkanskoj ulici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je funkcionalan jednosoban stan površine 31m2, smešten u prizemlju stambene zgrade u mirnoj ulici u blizini Novosadskog Sajma.Zbog pozicije u prizemlju, stan je naročito pogodan za starije osobe ili one sa smanjenom pokretljivošću, uključujući korisnike invalidskih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – 31 m², prizemlje Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 31 m², smešten u prizemlju zgrade u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji od odvojene dnevne sobe i kuhinje, što ga čini praktičnim i udobnim za svakodnevni život. Zahvaljujući poziciji u....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan-apartman u neposrednoj blizini Palićkog jezera. U pitanju je kompletno namešten apartman, pogodan za izdavanje. Stan poseduje dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje svu prateću opremu neophodnu za visoko kotiranje na booking-u. Kompleks poseduje recepciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u samom centru grada, kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, Pašiceve ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije "Jovan Jovanović....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 69.530 €, 26,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju višenamenski lokal – Slovačka ulica, Novi Sad. U ponudi je funkcionalan lokal od 26 m², smešten u mirnom, ali prometnom delu Novog Sada – Slovačka ulica. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa ostalim delovima grada i idealna je za različite delatnosti. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Lift,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 43,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, kompletno namešten stan u centru Vrdnika. Lokacija: centar, blizina parka, pijace, marketa, Banje Termal, Doma zdravlja. Uknjižen na 37, fizički ima 43m2, visoko prizemlje u zgradi starije gradnje, potpuno renoviran. PVC stolarija, kupatilo potpuno renovirano, grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 110m2 sa pripadajućom baštom od 35m2, u samom centru Pančeva. Lokal se sastoji od velike prostorije sa kuhinjom i šankom i dva toaleta. Lokal se nalazi u samom centru grada, u blizini gradske Opštine, pošte, banaka, kao i drugih bitnih infrastrukturnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>