• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura pogodan klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan klima

  • Za upit "do 85000 eura pogodan klima" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 1.523 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 78.000 €, 25,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lokal, nekadašnji frizerski salon, u ulici Vojvode Milenka. Površine 25m2, klimatizovan, mokri čvor. Okrenut ka unutrašnjosti lamele, pogodan za delatnosti nege lica i tela, knjigovodstva, ordinacija, konsaltinga i sl. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura pogodan klima'
75.000 €
75.000 €
85.000 €
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA ULIČNOG LOKALA - BLIZINA BULEVARA OSLOBOĐENJA Površina: 25 m² Prodaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, idealan za različite vrste poslovanja! Karakteristike prostora: Ulični lokal, visok promet i vidljivost Površina: 25....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97976, PR/III, izlog, klima, uknjižen, lokal. Veoma funkcionalan poslovni prostor, nalazi se na samo 50-tak metara od Bulevara kralja Aleksandra, u kompleksu oko Hajdukovog stadiona. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Pogodan za razne vrste delatnosti. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 85.000 €, 31,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Branka Bajića, 31 m², prizemlje Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 31 m², smešten u prizemlju zgrade u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji od odvojene dnevne sobe i kuhinje, što ga čini praktičnim i udobnim za svakodnevni život. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112162, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, lokal. Vlasnik prodaje uknjižen lokal na Miljakovcu 1, pogodan za ordinaciju ili drugu namenu ( poslednja delatnost je bila razrađena stomatološka ordinacija sa izvučenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 83.430 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite delatnosti. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za pokretanje sopstvenog biznisa, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Prodaje sa nameštajem (po meri) od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan koji se koristi kao poslovni prostor, smešten na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada. Površina: 29 m² Sprat: visoko prizemlje Struktura: dve odvojene prostorije Uknjižen kao stan Pogled ka dvorištu – mirna i tiha lokacija Prostor je trenutno uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 81.580 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 44 m² na petom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, u naselju Blok 8. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane s kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Zgrada je smeštena u prijatnom okruženju sa dosta zelenila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.400 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 34m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega tri stambene jediinice u mirnoj ulici. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Prazan je i odmah useljiv. Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju. Ekonomično grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

8081301: LOKAL, NOVI SAD, NOVO NASELJE, 44M2, POSLOVNI PROSTOR.. Izdaje se / Prodaje se poslovni prostor 44m² – Novo Naselje U ponudi je atraktivan i funkcionalan poslovni prostor površine 44m², smešten u prizemlju stambeno-poslovnog objekta na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ulični lokal u prizemlju novije zgrade. Nalazi se u blizini sajma, na odličnoj lokaciji. Pogodan za različite vrste delatnosti, trenutno se koristi kao kancelarijski prostor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 527975 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Liman IV, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovni prostor, pretvoren u Apartman, i posluje 10g kao Stan na Dan. Prosečna dnevna zarada je minimalno 70 evra. Mesečna zarada je minimalno 2000 evra. Ako bi izdavao i noću, bila bi zarada i preko 3.000 evra. Od 3 do 4 g vi ga isplaćujete. Gosti su uglavnom iz N.Sada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 39 m² u mirnom delu Zemun Polja – odlična prilika za život ili investiciju! Raspored: Ulazni hodnik, Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, Odvojena spavaća soba, Dnevni boravak sa kuhinjom, Terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.560 €, 33,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Grbavice, jednoiposoban stan, odmah useljiv. Zgrada je dvorišno orijentisana što dodatno pruža mir. Stan je pogodan za život i kao investicija. U blizini sve neophodno za život. Za dodatne informacije oko nekretnine pozovite agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 27,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u Nisu, centar, kod osnovne skole Ucitelj Tasa. Lokal je u prizemlju zgrade sa direktnim pristupom sa ulice i trotoara, povrsine 27m2, Lokal je celina, na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini skole, pogodan za razne namene. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo), bez lifta, ktv, internet, klima, uknjizen na 26 m2, starogradnja iz 1898. godine. Stan u staroj kuci sa samo 2 mala stana, na dobroj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2, a podne preko 45m2. Stan je izuzetno funkcionalan jer poseduje dve odvojene spavaće sobe u ovoj kvadraturi. Pogodan za mlađe osobe.Parking u dvorištu. Odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Internet,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 76.000 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan bez ulaganja! Cena: 76000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Rakovica Površina: 37m2 Struktura: jednosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje, - dnevni boravak - kuhinja, - trpezarija, - kupatilo i - terasa. OPIS: Na prodaju izuzetno lep, jednosoban stan bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera – 28 m² – Slovacka ulica, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena u mirnoj i traženoj lokaciji – Slovacka ulica, Novi Sad. Karakteristike stana: Površina: 28 m² Tip: Garsonjera Terasa Klima uređaj Veš mašina Kuhinjski elementi Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ulični lokal u prizemlju novije zgrade. Nalazi se u blizini sajma, na odličnoj lokaciji. Pogodan za različite vrste delatnosti, trenutno se koristi kao kancelarijski prostor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 242)

<< <1 2 3 4 5 6> >>