• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan do 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 85000 eura pogodan do 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan do 50 m2

  • Za upit "do 85000 eura pogodan do 50 m2" pronađeno 854 nekretnina - prosečna cena 1.973 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parking
    • lift
    • useljiv
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor od 52 m2 na dobroj lokaciji kod glavne Autobuske stanice, Železničke stanice, i robne kuće Tri o. Prostor se sastoji iz 2 veće prostorije, jedne male prostorije i toaleta. Poslovni prostor je kompletno renoviran i pogodan je za širok spektar delatnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Zarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za prodaju u širem centru , dobra lokacija +++ Agencijska oznaka nekretnine 8091715, Novi Sad, Salajka .Oglašavamo prodaju novijeg i uličnog lokala na uglu dve ulice u širem centru grada ,ukupne korisne površine 52 m2, u dva nivoa,uknjižen u prizemlju 36 m2 i galerija 16 m2,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 63.000 € na 66.950 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 66.950 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 63.000 €
24.04.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan,nalazi se u prizemlju zgrade,pogodno je orijentisan grejanje je na Toplotne Pumpestan je Odmah Useljiv KUPOVINA JE ZA GOTOVINUPosebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110492.Izdaje se prazan ulični lokal od 52 m2 na dva nivoa (jednako raspoređena kvadratura dole i gore) u prizemlju zgrade nadomak ulice Cara Dušana. Izuzetno prometna lokacija kako pešaka, tako i automobila. Pogodan za razne vrste delatnosti. Lokal je useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.580 €, 38,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se nedaleko od naselja Palisad, na 400m od Centra. Stan se prodaje opremljen novim stvarima i pogodan je kako za boravak tako i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati naše agente! .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 38,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, zona jedan, površine 38 m2, na 1. spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor. Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan-apartman u neposrednoj blizini Palićkog jezera. U pitanju je kompletno namešten apartman, pogodan za izdavanje. Stan poseduje dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje svu prateću opremu neophodnu za visoko kotiranje na booking-u. Kompleks poseduje recepciju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.400 €, 38,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten dvosoban stan u suterenu novije zgrade u centru grada, pogodan za izdavanje. Nisu potrebna ulaganja u stan koji se sastoji od manjeg ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je dobro osvetljen, hidro i termo izolovan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor koji je uknjižen na 38m2, bez tereta i zabeležbi u čiju kvadraturu nije ušla mala ostava na galeriji. Prostor ima jednu veću prostoriju koju je moguće podeliti na dve celine, kupatilo, malu kuhinju i ostavu. Nalazi se u poslovnom centru u Balkanskoj ulici,....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Između zgrade suda i Spensa, u ulici Maksima Gorkog 6 izdaje se dvosoban stan od 52m2, nedavno kompletno renoviran, na visokom prizemlju sa pogledom na glavni ulaz suda. Stan se izdaje nenamešten, pogodan za obavljanje poslovnih delatnosti, kancelariju. Za sve informacije zvati na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet opremljen stan u Novom Sadu,38m2,uknjizen 1/1,4 sprat,Novo Naselje,zgrada ima lift,uz stan ide i pripadajuca ostava,kao i biciklana. Stan ima odvojenu kuhinju,dnevnu sobu i malu spavacu. Iznad stana je prazan tavanski prostor pogodan za prosirenje.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 57.200 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lokal na prometnoj lokaciji prekoputa naselja Beograd na vodi, u neposrednoj blizini auto-puta i Palate Pravde. Dvostrano orijentisan sa velikim izlogom ka Savskoj ulici. Raspored prostorija : dve odvojene kancelarije, čajna kuhinja i toalet. Višenamenski, naročito pogodan....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 35.000 €, 38,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K463 Na prodaju kuća na prostranom ravnom placu od 40 ari smeštena u selu Kusadak. Kuća je stara blatara, površine 38 m², i predstavlja idealnu priliku za renoviranje i stvaranje etno-sela ili vikend oaze. Plac je ravan i pogodan za različite namene, a prilaz je asfaltiran,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 64.300 €, 38,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116262, PR/II, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na samo 10/15m od Smederevskog puta,u ponudi su nam novi stanovi! Svetli,kvalitetni i funkcionalni,sa malim troskovima. Na par metara kd autobuske stanice,nedaleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja jednoiposobnog stana – Adice, Novi Sad Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 37 m² plus 9m2 tavanskog prostora , koji se nalazi na drugom spratu u ulici Sime Milutinovića Sarajlije, u naselju Adice. Cena: 63.000 € * stan ima 37 m² + 9 m² tavanskog prostora *....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Objekat P+1 sa 4 stana (2 u prizemlju,2 na spratu) u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu, punoj zelenila, a uvučena od glavne magistralne ulice. Stan je u prizemlju, grejanje na gas, parking ispred kapije. Uknjižena nekretnina. Dosta dobro održavan, pogodan kako za život, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.heroldo.com

Lokal na odličnoj lokaciji možda čeka baš na tebe! Lokal od 37 kvadrata se nalazi na uglu dve ulice, od kojih je jedna od najprometnijih u gradu. Nalazi se u blizini Moravskog parka i pogodan je za obavljanje raznih vrsta delatnosti. Poseban ulaz sa sporedne strane lokala iz kog se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.040 €, 37,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina svega neophodnog za život. Nalazi se u zgradi novije gradnje. Poseduje parking za stanare u ograđenom dvorištu. Izuzetno funkcionalnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije). Odličan kako za....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 73.300 €, 37,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal površine 37 m², smešten na odličnoj lokaciji – svega 200 metara od glavne autobuske stanice i 30 metara od prometnog puta, u mirnoj stambenoj ulici sa lakim pristupom i vidljivošću. Prostor je kompletno završen, moderan i svetao, sa velikim staklenim površinama ka....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni poslovni prostor u suterenu stambeno-poslovne zgrade, na odličnoj lokaciji, u ulici Augusta Cesarca. Prostor se sastoji od jedne veće prostorije i sanitarnog čvora. Pogodno za kancelariju, studio, salon, magacin ili drugu mirnu delatnost. Dobra povezanost sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 82.100 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u strogom centru grada – ulična orijentacija, dvoetažni, 37 m² Prodaje se izuzetno funkcionalan lokal površine 37 m², smešten u samom centru grada, na jednoj od najfrekventnijih lokacija. Ulična orijentacija obezbeđuje odličnu vidljivost i konstantan protok pešaka,....

 
 
 
  Stan, BRUS, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 37,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u neposrednoj blizini Bulevara---Agencijska šifra: 8000140Prodaje se lokal površine 37m2, koji se nalazi u suterenu stambeno-poslovne zgrade locirane u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i samog centra grada. Sastoji se od 2 prostorije i toaleta, tako da....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija. Raspored prostorija: -Dnevna soba sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Stan je uredan i dobro održavan, sa rasporedom koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 76.220 €, 37,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran jednoiposoban stan površine 37m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 78.280 €, 37,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 70.900 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Lift.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 76.000 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan bez ulaganja! Cena: 76000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Rakovica Površina: 37m2 Struktura: jednosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje, - dnevni boravak - kuhinja, - trpezarija, - kupatilo i - terasa. OPIS: Na prodaju izuzetno lep, jednosoban stan bez....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 70.600 €, 37,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, kompletno namešten stan u centru Vrdnika. Lokacija: centar, blizina parka, pijace, marketa, Banje Termal, Doma zdravlja. Uknjižen na 37, fizički ima 43m2, visoko prizemlje u zgradi starije gradnje, potpuno renoviran. PVC stolarija, kupatilo potpuno renovirano, grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 57.165 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lokal - poslovni prostor u strogom centru grada, u poslovnoj zgradi . Pogodan je za kancelarijsku delatnost ili trgovinu. Idealan za turističku agenciju, specijalizovanu trgovinu ili kozmetički salon. Nalazi se na spratu. Uknjižen 1/1. Cena nije fiksna. Šifra oglasa 31124....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Povoljno i retko u ponudi - uknjižen, jednosoban, namešten stan, 36 m2, u polusuterenu zgrade od 5 spratova na dobroj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Iako je u polusuterenu, četiri prozora obezbeđuju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>