• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan do 50 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura pogodan do 50 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan do 50 m2 lift

  • Za upit "do 85000 eura pogodan do 50 m2 lift" pronađeno 85 nekretnina - prosečna cena 1.971 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, INĐIJA, 88.100 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Inđiji Fantastičan Jednoiposoban stan 45 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Novoj zgradi kvalitetne gradnje na Prvom spratu dvorišne orijentacije u delu Grada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura pogodan do 50 m2 lift'
90.000 €
90.000 €
79.310 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 50,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

STAN JE U POTKROVLJU NA 4-OM SPRATU BEZ LIFTA,NEMA TERASU,POGODAN ZA IZDAVANJE JER JE ODLIČNA LOKACIJA PORED GRADSKE BOLNICE.U BLIZINI SU MEDICINSKI,FILOZOFSKI I PMF FAKULTETI. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kompletno namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Pešačka uona i Dunavski park na samo pare koraka. Zgrada poseduje lift. Stan pogodan za samce, parove i sve one kojima je bitna blizina centra. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 63.300 €, 50,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu, u potkrovlju zgrade koja nema lift, u samom centru mesta.Pored zgrade je nova zelena pijaca sa trgom i nizom trgovinskih objekata (maxi, buregdžinica). U neposrednoj blizini su univer, apoteka, ambulanta, manastir Ravanica i niz uslužnih objekata. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 108.000 € na 90.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 108.000 €
27.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, internet, odmah useljiv, uknjizen kao poslovni prostor na 45 m2. U Centru grada u pesackoj zoni, u trznom centru City Passage na Obilicevom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 51,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, 51m2, povoljan, komforan stan! +++ Agencijska oznaka 1063857. Na prodaju dvosoban stan na Detelinari, 51m2. Odličan raspored, iskorištenost kvadrata, sve sobe prostrane i funkcionalne. Sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja ima prirodnu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rumi, ukupne površine 43 m², na visokom prizemlju nove zgrade. Lokacija je odlična – stan je udaljen svega oko 500 metara od centra grada. Stan se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom spavacom sobom, terasom, komforan i prostoran. Odlično je orijentisan i osvetljen, nov, udoban i moderno opremljen. Pogodan je za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 40m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je centralno. Stan je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s298 Na prodaju je nov, funkcionalno organizovan stan površine 39 m², koji se nalazi u elegantnoj zgradi sa liftom, u popularnom naselju Tozino voće u Mladenovcu. Stan se nalazi na poslednjem spratu i opremljen je krovnim prozorima koji prostoru daju posebnu svetlost i šarm.....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 84.700 €, 38,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.anatnekretnine.com

Zlatibor, Titova Vila 1.5, 38m2 (knjiženo 34m2) + terasa, prizemlje, norveški radijatori, lift. Luskuzno opremljen stan, u novogradnji "Titova Vila", u sklopu stambeno-poslovnog apartmanskog kompleksa sa SPA centrom, zatvorenim bazenom i teretanom, kao i vrhunskim restoranom. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet opremljen stan u Novom Sadu,38m2,uknjizen 1/1,4 sprat,Novo Naselje,zgrada ima lift,uz stan ide i pripadajuca ostava,kao i biciklana. Stan ima odvojenu kuhinju,dnevnu sobu i malu spavacu. Iznad stana je prazan tavanski prostor pogodan za prosirenje.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 70.900 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola, tržni centri Delta i Zona 3, autobusko stajalište. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, višenamenske sobe. Uknjižene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 34,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 33,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1194 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Na prodaju lep i funkcionalan apartman, uknjižen 1/1 i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Zgrada poseduje lift, skijasnicu, kao i pripadajuće parking mesto sa rampom. Dodatnu vrednost daje....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 81)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni