• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 85000 eura pogodan što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan što manji

  • Za upit "do 85000 eura pogodan što manji" pronađeno 2 785 nekretnina - prosečna cena 1.039 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • opremljen
    • 2.sprat
    • za studente
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 69.900 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u Batajnici. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji, odmah pored osnovne škole. Prikazana cena se odnosi na deo lokala koji je uknjižen kao stan, dok postoji mogućnost kupovine i još jednog dela lokala površine 22m2, po ceni od 40000€ koji je uknjižen kao garaža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.840 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.480 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Ovaj apartman pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti, idealan za one koji žele uživati u čarima Zlatibora tokom cele godine. Predivna priroda, blizina svih važnih sadržaja i savršena lokacija čine ovaj apartman sjajnom prilikom za ulaganje ili vaš novi dom.Bez ulaganja kompletno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera površine 35m², koja se nalazi u naselju Duvanište, na osmom spratu zgrade sa liftom. Stan je funkcionalan, svetao i dobro očuvan, a dodatnu vrednost mu daje terasa sa koje se pruža prijatan pogled. Grejanje je centralno, što omogućava udoban boravak tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.530 €, 35,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 53.000 €, 35,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120728, PSUT/II. Odlično pozicioniran u naselju, funkcionalan jednoiposoban stan u polusuterenu stambene zgrade, sa posebnim ulazom. Sastoji se od natkrivene terase - trema, prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.360 €, 35,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan stan 35m² – idealna lokacija za udoban život ili investiciju. Prodaje se izuzetno praktičan stan površine 35m², savršeno raspoređen bez izgubljenog prostora – iz hodnika se ulazi direktno u sve prostorije, što osigurava maksimalnu iskorišćenost kvadrature.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.500 €, 35,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking prostor. Pogodan je za tihe delatnosti, zanatsku radnju, mini market. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 35m² · 27.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Crvenom Pevcu. Površina lokala je 35m2 i nalazi se u prizemlju. U sklopu lokala je i toalet. Grejanje je na inverter klimu. Lokal je na odličnoj lokaciji, u prometnom delu i pogodan je za različite delatnosti. Slobodan je od 1.marta. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Vase Stajića ulica,1.5,35kvm, polunamešten -kompletna kuhinja i kompletna bela tehnika, klima, dnevna sa kuhinjom+spavaća soba, terasa, EG (info 1500din),održavanje 1000din), NOVOGRADNJA, useljiv,pogodan za PP ili stanovanje, 500+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 82.000 € na 84.400 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 82.000 €
18.03.2026 - 84.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na izuzetnom mestu u Nišu - u blizini gradske bolnice, medicinskog i stomatološkog fakulteta, kao i parka Čair. Stan se sastoji od sledećih prostorija: hodnik, dnevna soba, spavaća soba koja je adaptirana od nekadašnje trpezarije, odvojena kuhinja i kupatilo. Vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan jednoiposoban stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima u savremenoj zgradi moderne arhitekture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 36,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 71.500 €, 36,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*POVOLJNO*Prodajemo u Novom Sadu na Salajci Ulični Lokal 36 m2 na IZUZETNOJ LOKACIJILokal je Svetao sastoji se iz dva dela Prizemlje i Galerija ima mokri čvorgrejanje je centralno gradskoLOKAL JE POGODAN ZA KANCELARIJE,PRODAVNICE,APOTEKE I OSTALU USLUŽNU DELATNOST ILI....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Povoljno i retko u ponudi - uknjižen, jednosoban, namešten stan, 36 m2, u polusuterenu zgrade od 5 spratova na dobroj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Iako je u polusuterenu, četiri prozora obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola, tržni centri Delta i Zona 3, autobusko stajalište. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, višenamenske sobe. Uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 49.000 €, 36,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 8000452- Prodaje se ulični lokal na veoma prometnoj raskrnici u Vrbasu. U pitanju je raskrsnica ulice Save Kovačevića i Ive Lole Ribara. Lokal je veoma svetao i u odličnom stanju. Pogodan za razne delatnosti, kako za salone lepote, kozmetičke salone, frizerske salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELA PALANKA, 44.800 €, 36,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenski poslovni prostor - ulični lokal, pogodan za izdavanje ili različite poslovne aktivnosti, zbog svoje atraktivne lokacije. sastoji se od višenamenske prostorije sa dobro osvetljenim portalom ka glavnoj ulici, manjeg prostora za kuhinju i toaleta. Prostor ispunjava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-404 (od ukupno 405)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>