• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 85000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan

  • Za upit "do 85000 eura pogodan" pronađeno 2 855 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije, prodavnice, kafić i druge poslovne delatnosti. Karakteristike: -Odlična lokacija sa visokom frekvencijom prolaznika -Blizina svih važnih institucija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 85000 eura pogodan'
85.000 €
85.000 €
85.000 €
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.000 €, 6730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika pogodan za više namena. Nalazi se oko 2 km. od kružnog toka kod Yure, prema Malošištu, blizu glavnog puta. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Stepojevcu !Novogradnja - kuća sa dva stana ( 75 + 75 ) + hala ( 125 )+ magacin ( 125 ) + pomoćna prostorija ( 25 ).520 kvm pokrivenog korisnog prostora. Pogodno za život dve porodice sa prostorom za privatni biznis.Stanovi potpuno sređeni sa nezavisnim ulazom i opremljeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal se nalazi na prometnoj lokaciji pogodan za sve delatnosti Moguća zamena za manju nekretninu i doplata. Za ozbiljne kupce svaki dogovor moguć.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 85.000 €, 6730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika pogodan za više namena. Nalazi se oko 2 km. od kružnog toka kod Yure, prema Malošištu, blizu glavnog puta. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Bubanj | Prodaja · 6730m²....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA ULIČNOG LOKALA - BLIZINA BULEVARA OSLOBOĐENJA Površina: 25 m² Prodaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, idealan za različite vrste poslovanja! Karakteristike prostora: Ulični lokal, visok promet i vidljivost Površina: 25....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 85.000 €, 31,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Branka Bajića, 31 m², prizemlje Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 31 m², smešten u prizemlju zgrade u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji od odvojene dnevne sobe i kuhinje, što ga čini praktičnim i udobnim za svakodnevni život. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122266, PR/, uknjižen. + T - 20m2 nije ušla u kvadraturu. Lokal pogodan kao investicija ili proširenje sopstvenog posla. Pogodan za salon, kancelariju, brzu hranu Na odličnoj lokaciji u blizini škole, autoputa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97976, PR/III, izlog, klima, uknjižen, lokal. Veoma funkcionalan poslovni prostor, nalazi se na samo 50-tak metara od Bulevara kralja Aleksandra, u kompleksu oko Hajdukovog stadiona. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Pogodan za razne vrste delatnosti. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.990 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan u prizemlju zgrade, površine 29 m², koji je uknjižen kao poslovni prostor. Nekretnina se nalazi u objektu građenom 1977. godine od strane Saveza boraca, poznatom po kvalitetnoj i čvrstoj gradnji. Prostor je praktično organizovan i pogodan kako za stanovanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 84.980 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u centru, višenamenski , pogodan za neku agenciju, za više informacija pozovite! Novogradnja.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 84.700 €, 38,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.anatnekretnine.com

Zlatibor, Titova Vila 1.5, 38m2 (knjiženo 34m2) + terasa, prizemlje, norveški radijatori, lift. Luskuzno opremljen stan, u novogradnji "Titova Vila", u sklopu stambeno-poslovnog apartmanskog kompleksa sa SPA centrom, zatvorenim bazenom i teretanom, kao i vrhunskim restoranom. Kompleks....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 82.000 € na 84.400 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 82.000 €
18.03.2026 - 84.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na izuzetnom mestu u Nišu - u blizini gradske bolnice, medicinskog i stomatološkog fakulteta, kao i parka Čair. Stan se sastoji od sledećih prostorija: hodnik, dnevna soba, spavaća soba koja je adaptirana od nekadašnje trpezarije, odvojena kuhinja i kupatilo. Vrlo....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 85.000 € na 84.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 84.000 €, 30,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €
17.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane, Hale sportova i Studentskog grada, u ulici Pariske komune, prodaje se odličan lokal. Lokal je površine 28m2 po katastru, a izmerene 32m2. Koncipiran je na dva nivoa i pogodan za širok spektar delatnosti. Izvedena vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan kod Dif-a. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Stan posaeduje klasičan raspored što ga čini odličnim za stanovanje. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i dve terase. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, POSLOVNI PROSTOR, 56m2 Predstavljamo Vam prodaju poslovnog prostora etažirane površine 55.55m2 u novoizgrađenom objektu stambeno-poslovne zgrade. Sastoji se iz prostranog OPEN SPACE-a, toaleta i WC-a. Lokal je dvorišno orijentisan, u ravnoj etaži sa velikim portalima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112162, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, lokal. Vlasnik prodaje uknjižen lokal na Miljakovcu 1, pogodan za ordinaciju ili drugu namenu ( poslednja delatnost je bila razrađena stomatološka ordinacija sa izvučenim....

 
 
 
  Stan, SENTA, 83.950 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini marketi, škola... Stan je izolovan od gradske buke, ne zahteva puno ulaganja. Novija zgrada, pogodan je za život kao i za izdavanje. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 83.928 €, 34,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 34,97m2m2, 2/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednoiposoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 83.450 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada kod Lipovog Gaja Fantastičan Trosoban stan 45 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 83.430 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite delatnosti. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za pokretanje sopstvenog biznisa, tako i kao investicija....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem uknjizenu osuncanu parcelu povrsine [telefon] , [telefon] ha, livada VI klasa kategorisana kao gradjevinsko zemljiste IV zona grada Uzica, koja se nalazi nedaleko od magistralnog puta UE-Zlatibor na Beloj Zemlji (selo Kacer). Data parcela je pogodna za placeve za vikendice,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac u Futogu površine 2449m2, širokog fronta - 21.5 metara! Građevinsko zemljište, trenutno se koristi kao poljoprivredno. Može da se preparceliše na 4 ili na 8 parcela. Asfalt do samog placa. Pogodno i za objekat industijske namene. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.150 €, 30,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartman sa saunom i kaminom – Zlatibor (Prizemlje) Uživajte u vrhunskom komforu i toplini luksuznog apartmana od 44m² na Zlatiboru! Nalazi se u prizemlju, što omogućava lak pristup bez stepenica, idealno za porodice, parove i starije osobe. Sadržaj apartmana: Privatna sauna....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Prodaje sa nameštajem (po meri) od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 83.000 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini asfaltnog puta i infrastrukturnih priklučaka.U toku je postupak prenamene u gradsko gradjevinsko zemljište.Pogodan za izgradnju porodične kuće....