• GoHome Professional
do 85000 eura pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 85000 eura pogodan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura pogodan

  • Za upit "do 85000 eura pogodan" pronađeno 2 857 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PINOSAVA, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižena kuća bruto površine 41m2 u lepom, održavanom dvorištu površine 3a. Odmah useljiva. Po strukturi jednosobna. Sastoji se od velikog trema, prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog tipa i kupatila. Jednostavnom adaptacijom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Prodaje sa nameštajem (po meri) od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartman sa saunom i kaminom – Zlatibor (Prizemlje) Uživajte u vrhunskom komforu i toplini luksuznog apartmana od 44m² na Zlatiboru! Nalazi se u prizemlju, što omogućava lak pristup bez stepenica, idealno za porodice, parove i starije osobe. Sadržaj apartmana: Privatna sauna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 83.000 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini asfaltnog puta i infrastrukturnih priklučaka.U toku je postupak prenamene u gradsko gradjevinsko zemljište.Pogodan za izgradnju porodične kuće....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 83.000 €, 104,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski četvorosoban stan u strogom centru grada. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta, i četri sobe od koje su dve prolazne. Stan ima terasu. Nalazi se na prvom spratu. Pogodan je kako za stambeni, tako za poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Dvoiposoban stan 42 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto puta Niš-Beograd. Plac se sastoji se od dve parcele pravougaonog oblika. U blizini placa nalazi se i priključak za struju. Plac je pogodan i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 82.500 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela u Malim Pčelicama, pored puta, 8191m2. Plac je ravan i pogodan za gradnju, oivičen sa dve strane putem u naseljenom delu, u blizini crkve. Struja do same parcele, voda gradska, kanalizacija. Linija gradskog prevoza prolazi pored samog placa. Ovo je topla preporuka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 34,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Apelacionog suda.Stan 34m2 nalazi se u stambenoj zgradi na visokom prizemlju sa grejanjem na struju . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijm, hodnika,kupatila i terase. Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo dvosoban stan u novijoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samo pet minuta hoda od pešačke zone. Nalazi se u visokom prizemlju, visina do prozora je oko 3m. Strukturno odličan, sve prostorije komforne i sva komunikacija je iz hodnika. Pogodan za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcionalan jednosoban stan u najstrožem centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ima površinu od 29 m² i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 29,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan koji se koristi kao poslovni prostor, smešten na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada. Površina: 29 m² Sprat: visoko prizemlje Struktura: dve odvojene prostorije Uknjižen kao stan Pogled ka dvorištu – mirna i tiha lokacija Prostor je trenutno uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 82.400 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ulični lokal na Limanu 4. Pogodan za salone lepote, tihe delatnosti. Lokal sadrži prostoriju za zaposlene, toalet sa bojlerom i tušem, deo sa priključkom za toplu vodu i lavabo. Kontakt telefon: 0693831006 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 26,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično pozicioniran lokal, bez ulaganja. Pogodan za sve delatnosti. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo lokal na dobroj lokaciji, na Novom naselju. Odmah useljiv! Pogodan za razne vrste delatnosti. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 82.100 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u strogom centru grada – ulična orijentacija, dvoetažni, 37 m² Prodaje se izuzetno funkcionalan lokal površine 37 m², smešten u samom centru grada, na jednoj od najfrekventnijih lokacija. Ulična orijentacija obezbeđuje odličnu vidljivost i konstantan protok pešaka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji Lokal je trenutno pod zakupom i pogodan je za razne delatnosti više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22246 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN....

 
 
 
  Plac, VINIK, 82.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

PLac u Donjem Matejevcu P=29.16 ari do asvaltnog puta,svojina privatna 1/1 na ekstra lokaciji, pogodan za sve delatnosti Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/8833446. Libo agencija upisanau registar posrednika br495. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054773 , NOVI SAD, JEDNOSOBAN ,33m2, NOVO NASELJE, Prodaje se jednosoban stan površine 33m2, smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i traženom delu Novog Naselja. Stan je funkcionalnog rasporeda sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilo i hodnik. Zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 82.000 €, 2300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivno u ZidArtu 23 Ara placa pogodnog za izgradnju na Ibarskoj magistrali Zemljište je privatna svojina Dogovor oko cene je moguć Pogodno za stambeni ili poslovni prostor ili kombinaciju. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet opremljen stan u Novom Sadu,38m2,uknjizen 1/1,4 sprat,Novo Naselje,zgrada ima lift,uz stan ide i pripadajuca ostava,kao i biciklana. Stan ima odvojenu kuhinju,dnevnu sobu i malu spavacu. Iznad stana je prazan tavanski prostor pogodan za prosirenje.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 81.580 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 44 m² na petom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, u naselju Blok 8. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane s kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Zgrada je smeštena u prijatnom okruženju sa dosta zelenila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 81.580 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 81.580 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.400 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 34m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega tri stambene jediinice u mirnoj ulici. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Prazan je i odmah useljiv. Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju. Ekonomično grejanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 81.370 €, 149,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep plac u blizini Čardaka. Pogodno za porodično stanovanje ili vikendicu +++ 3046358 - Uknjižene dve kuće u mirnom delu Čardaka. Starija kuća od 65m2 je funkcionalna kao dvosoban stan, ali je u lošijem stanju. Nova kuća od 84m2 je nedovršena i sagrađena je 2011. Plac je izuzetno....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 81.200 €, 48,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116261, PR/II, francuski balkon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlicna nova zgrada na samoj granici Kaluđerice i Leštana. Nedaleko od Apoteka,marketana 10ak metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004398, BAČKA PALANKA, SINAJ, 162M2, PLAC 416M2, DVE STAMBENE JEDINICE Nudimo Vam simpatičnu prizemnu porodičnu kuću, u mirnom kraju Bačke Palanke. U blizini škole, vrtića i svih bitnih sadržaja. Kuća je od čvrstog materijala, sa pločom. Plac je uređen, sa zelenilom, mestom....

 
 
 
  Plac, GORNJI MATEJEVAC, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal površine 46m2 pogodan za različite namene(Trenutno kancelarija) Dobra Lokacija . U procesu legalizacije .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 81.000 €, 19,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, renoviran, useljiv. Uknjižen, svetao. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Pogodan za život i za izdavanje. TA grejanje, niski mesečni troškovi. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.750 €, 112,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna cena i odlična lokacija - na Klisi, u blizini industrijske zone i svih potrebnih sadržaja, prodaje se stambeni prostor, pogodan i za poslovanje za razne delatnosti. Nalazi se u suterenu kuće, u sivoj fazi i potrebna su određena ulaganja kako bi se priveo nameni koja odgovra....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Vetermik, 82.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ograđen plac 600m² (20x30m) na Veterničkom bregu, u mirnoj i naseljenoj ulici. Plac je ravan, pun voćki, ima asfaltni prilaz i sve priključke (struja, voda, gas) ispred parcele. Pogodan za kuću ili mirnu delatnost. Blizina glavne ulice koja povezuje Veternik i Sajlovo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 441)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>