• GoHome Professional
do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 85000 eura što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 446 nekretnina - prosečna cena 1.283 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 124,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, tavanica štukatur, septička jama. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��igota-Stvarna povr��ina-527m2 , ugovorna povr��ina-527m2, plac u gra��evinskom podru��ju. Odli��na pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribni��kog jezera i ��igote-naselje Smiljani��a zakosi. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 26.000 €, 13,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Investirajte u sigurnost svog vozila u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta. Nudimo izbor garažnih mesta različitih kvadratura, raspoređenih na više nivoa. Objekat odlikuju reprezentativan ulaz, praktičan pristup i moderan sistem video nadzora, pružajući vam maksimalan komfor....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela se nalazi van glavnog puta, mirno okruženje. Vlasništvo uredno. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Plac, Jagodina - Rakitovo | Prodaja · 25.000€.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620734 . .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 21.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ravan plac za gradnju kuće kod glavne autobuske stanice. Plac je uknjižen. Na placu voda, struja, kanalizacija, telefon. .

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 15.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 15.000 €
13.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna kuća na placu od 2.162 m² u Bajskim Vinogradima - MZ Peščara blizu ulice Josipa Kolumba. Kuća ima 50 m², građena je od opeke. Sastoji se od natkrivene terase, sobe, kuhinje i kupatila. Podovi su betonski, a stolarija je klasična drvena. Struja je trofazna, voda....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 20.000 €, 682,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo gra��evinsko zemlji��te u Srem��ici, ulica Zlate Harmunika��a. Plac od 682m2, sme��ten u mirnom delu naselja sa obezbe��enim prilazom(asvaltni put sa obe strane placa) Va��na napomena: Zbog neposredne blizine dalekovoda, na placu trenutno nije dozvoljena gradnja stambenih....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinska parcela 4 ara u zoni stanovanja i turizma u naselju Gajevi na Zlatiboru. Širina parcele do asfaltirane ulice Kleka je 36 metara, urađena prenamena zemljišta, bunar na parceli dubine 80 metara, blaga kosina i sunčana strana sa pogledom na vrh Čigota. Na parceli....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 19.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ravan plac od 13a u Vranicu, nedaleko od centra sa lepim pogledom. Do placa je asfaltni put, struja i voda ispred placa. Uknjižen. Za dodatne informacije pozvati. Agencijska nadoknada iznosi 1.000eur .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 19.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��umadijska, 20 ari, voda, struja, asfalt, panorama,-Odli��na lokacija, na delu obrenova��ki put ibarska magistrala.Agencijska provizija 1000 evra -20ari .

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 17.900 €, 1775,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa parcela na vrhu brda na obroncima Kosmaja na svega nekoliko minuta od centra Sopota. Na parceli se nalazi i kvalitetno gradjena kuća sa odličnim temeljom. U kuću potrebno uložiti minimalnu sumu novca da bi bila spremna za korišćenje. Lakiranje i pospremanje. Uz minimalna....

 
 
 
  Garaža, BISTRICA, 17.500 €, 14,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

-Bulevar Evrope, Novi Sad - garažno mesto od 14m2 u suterenu zgrade - uknjiženo Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz i 065-27-27-091 Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405 .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.000 €, 1050,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 17.000 €, 976,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište u građevinskom području, pravo svojine 1/1, ukupne površine 976 m2, opština Sopot, park šuma Trešnja, na putu za Malu Ivanču. Parcela je idealnih dimenzija za izgradnju objekata sa širinom 25 metara a dužinom 36 metara. Komletna komunalna infrastruktura, mirna....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 16.000 €, 588,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 5,88ari bez prikljucaka Varosko brdo - pored Cacalice POZAREVAC cena 16000eur vise info na 065 644 97 67 .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?

Dodatni komentar: