• GoHome Professional
do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 85000 eura što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 85000 eura što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 1.215 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u novogradnji u bloku 57a Bežanijska kosa, ulica Kolumbova. Površina 13m2 Podzemna etaža, nivo podrum. Izuzetno dobar ulaz sa prostranom komunikacijom. Ulaz obezbeđen rampom. Mesto izuzetno prostrano. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 29.000 €, 19,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

GARAŽA U ZGRADI ADAPTIBILNA U STAN ILI POSLOVNI PROSTOR Izuzetno retko u ponudi. Dva sopstvena ulaza. Naselje Nova Galenika. Lokacija koja je prepuna zelenila i parkova. Zgrada se nalazi preko puta obdaništa i Osnovne škole " Mihajlo Pupin". U blizini je sva potrebna infrastruktura:....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 28.000 €, 22,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u Kertvarošu površine 22 m2 uknjižena kao poslovni prostor i useljiva odmah. Podovi obloženi keramikom, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 22 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €, 950,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9.50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9.50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, VINIK, 19.000 €, 1055,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu-Vinik(Pantelej)Prodaja placa u Nisu-Pantelej-Podvinik. Plac se sastoji od 3 pracele u blizini puta. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 17.900 €, 1775,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa parcela na vrhu brda na obroncima Kosmaja na svega nekoliko minuta od centra Sopota. Na parceli se nalazi i kvalitetno gradjena kuća sa odličnim temeljom. U kuću potrebno uložiti minimalnu sumu novca da bi bila spremna za korišćenje. Lakiranje i pospremanje. Uz minimalna....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.000 €, 1050,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 16.000 €, 588,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 5,88ari bez prikljucaka Varosko brdo - pored Cacalice POZAREVAC cena 16000eur vise info na 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 15.000 €, 919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na površine 919m².Plac ima front prema ulici od 36 metra i dubinu od 25 metara.U pitanju je građevinsko zemljište, sa mogućnošću priključka električne energije. Eb. Br. 5752 .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, POŽAREVAC, 13.000 €, 819,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac od 8.19 ari preko puta kanala u Kostolcu sa neuknjizenom garazom od oko 15m2 koja ima struju, vodu, i prikljucak za grejanje Garaza je idealna za čamac, pribor za pecanje, rostilj. .. Plac je duzine 99.5 metara a sirine 9m sa jedne i 8 m sa druge strane cena 17.000eur....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.700 €, 488,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Parcela površine 488m2, gradsko građevinsko zemljište. Parcela se nalazi u naseljenom delu, priključci se nalaze do parcele. Postoji mogućnost kupovine dve parcele. .

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za izgradnju vikendice. Nadmorska visina je 540m, u neposrednoj blizini prolazi i struja koja može da se priključi. Više od polovine placa je....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1233,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1233,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 6.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se Poljoprivredno zemljište u Žablju, potez Vračara. Uknjiženo.

 
 
 

Ustanovili ste grešku?