• GoHome Professional
do 800 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 800 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 800 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 800 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 3 271 nekretnina - prosečna cena 2.610 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 40.000 €, 506,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinsko zemljište površine 506 m², smešteno u naselju Misa u Pančevu, jednoj od mirnijih i perspektivnih lokacija za porodično stanovanje. Plac se nalazi u uređenom okruženju sa izgrađenim porodičnim kućama, što budućem vlasniku garantuje prijatan ambijent i stabilno....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 1.150.000 €, 500,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan lokal u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, na odličnoj lokaciji koja obezbeđuje dobru vidljivost i lako dostupnost. Prostor se nalazi u novoj gradnji i odlikuje se velikom površinom od 500 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Zahvaljujući izvoru....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 800.000 €, 850,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stovarište sa halama i novim stambeno-poslovnim objektom na 29 ari placa na odličnoj lokaciji. Na placu se nalaze tri hale, površine 200m2+260m2+180m2, dve zidane sa opremljenim kupatilima i jedna montažna. Zidane hale imaju rolo vrata (električna na daljinski) i LED osvetljenje,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemljište (u građevinskom području) se nalazi na par kilometra od centra grada - Košutnjačko brdo, površine oko 4,5 hektara u komadu . Zemljište je pod padom ka industriskoj zoni i auto putu. Deo parcele poravnat i nasut. Mogućnost za sve priključke. Prilaz je putem širine 3 metra,asfaltiran....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.960.000 €, 489,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Senjaku u rezidencijalnom delu, okružena luksuznim porodičnim vilama i obiljem zelene površine. Kuća je izgrađena 2003. godine, pruža idealan dom za one koji traže mir i privatnost, okružena zelenilom. Obezbeđuje mir i sigurnost, idealno za porodice. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, Kopaonik, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla ugostiteljski objekat, 482m2 (12 apartmana, 2 pomoćne prostorije, 1 lounge/pub), PO+PR+I+Ptk, norveški radijatori/podno grejanje/električni kamini, internet, video nadzor, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 309m2 Prodaje se apart-hotel....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Internet Parking Kanalizacija Patrijarha Pavla Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 439.800 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 480m² · 439.800€.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 355.500 €, 462,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u Petrovaradinu, potez Bukovac, ukupne korisne površine 162 m², smeštena na uređenom placu od 462 m². Kuća je organizovana na dve etaže i osmišljena za udoban i funkcionalan porodični život. Na donjoj etaži nalaze se spavaće sobe i dva kupatila, dok....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, Na upit, 477,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je autentična stara gradska kuća salonskog tipa, smeštena u srcu Bačke Palanke, na placu od 913 m2, sa čak 428 m2 stambenog prostora i 49 m2 pomoćnih objekata.Ovo nije klasična nekretnina. Ovo je prostor sa karakterom, istorijom i atmosferom kakva se danas retko nalazi.Visina....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 450,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdeč, površine 300 kvm + 150 kvm, na 7 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem na čvrsto gorivo ( gas prošao ). Sastoji se od : 300 kvm - podruma ( jedna velika prostorija ), prizemlja ( hodnik, špajz, soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom ), sprat....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 garaže. Parc.4019/7 i 8 Veternik Postoji mogučnost kupovine i parcela 4019/5 i 6 koje mogu u kvadrate. Ukupno sve 4 parcele oko 1034 m2 Ukupno 12 stanova i 8 garaža. -Infrastruktura do placa -vredi....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 433,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kompletno sređeno domaćinstvo sa izvanredno izgrađenom kućom, garažom, halom, voćnjakom sa preko 100 stabala voća u punom rodu, plac sa okućnicom preko 28 ari. Kuća je kvalitetno građena, od prostorija poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Na upit, 450,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Dva objekta jedan 300m2 drugi 75m2 P+1. Oba legalizovana i ja sam vlasnik. Cena za kes nije fiksna. Za sve informacije o zameni ili objektima pozovite. Kontakt: 061/15-41-814 .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 290.000 €, 409,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji sa velikom frekvencijom pešaka i vozila. Pozicija garantuje vidljivost, dostupnost i dugoročnu investicionu vrednost. Prostor se prostire na funkcionalnoj kvadraturi sa odličnim rasporedom i velikim potencijalom....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 404,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ova porodicna stambena zgrada, u gradjevinskom delu Surcina, udaljena je par minuta hoda od centra. Kroz lepo uredjen trem od fasadne cigle, ulazi se u visoko prizemlje sa 2 trosobna stana i 2 kupatila ukupne povrsine 165m2. Iznad je potkrovlje sa kupatilom i delimicnim kosinama od....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.240.000 €, 400,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo zgadu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 850.000 €, 400,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Centralni deo Zemuna, nedaleko od Madlenianuma, šetališta pored Dunava i starog pešačkog jezgra Zemuna, nalazi se porodična kuća (350m2) sama na placu sa manjim uređenim dvorištem. Kuća ima parking prostor koji je natkriven. Prizemni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 650.000 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovni objekat nalazi se u strogom Centru grada, kvadrature približno oko 400 kvm, u četiri etaže, TA varijanta grejanja, na 1,61 ar placa pod objektom,priključci za struju, vodu, kanalizaciju. Objekat se sastoji od poslovnog dela -LOKAL od 180 kvm, do ulice (trenutno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 870.000 €, 390,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Trogirska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 389,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u naselju Ljubine livade , kuća od 321 kvm - korisne površine, na 2.96 ari placa, sa grejanjem na gas i sa dva ulaza. Sastoji se od prizemlja ( prostorija od 130 kvm, koja može biti lokal inače je soba za slavlja, kupatila, kuhinjice i sobe ), sprata ( hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 260.000 €, 380,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica ( deo pre mosta), kvadrature 380 kvm (ukupno tri etaže), na 4,03 ara placa, sopstveno etažno grejanje na struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, dva kupatila, dnevna soba sa kuhinjom i dve sobice ), u produžetku prizemlja nalaze se dva lokala. Prvi....