• GoHome Professional
do 800 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 800 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 800 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 800 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 910 nekretnina - prosečna cena 2.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SRBOBRAN, 23.000 €, 732,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep plac dimenzija 16 x 46 m sa starijom kućom na placu. Kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 800 m2 zadnjih 7 dana'
295.000 €
295.000 €
20.000 €
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 3.000 €, 800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište u Kalakači – Direktno uz auto-put E-75 Lokacija: Kalakača (Beška ), direktan vizuelni kontakt sa auto-putem Novi Sad - Beograd. Ključne prednosti • Vrhunska vidljivost :Plac se nalazi tačno uz zaštitnu ogradu auto-puta. • Reklamni potencijal:Idealna pozicija....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.250 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Na upit, 750,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Hala 750m2 sa 70 kvadrata kancelarija,ceo prostor se greje na gas,izlazi na 2 ulice,pripadajuce dvoriste oko 400m2. Van dvorista 10 parkinga. Mesecni zakup 3500e. Moze da se uzme i deo objekta 500m2 odvojeno. Adresa: Veternik ,Adel Nemesanji 19 Kontakt 065/333-01-33 .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 27.000 €, 654,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 654 m² ,koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom delu Inđije – savršen spoj prirode, privatnosti i potencijala! .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠTITAR, 1.450.000 €, 649,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Tražite investiciju sa razrađenim poslom i ogromnim potencijalom? Na prodaju je kompletno opremljen objekat na strateškoj tački, idealan za ugostiteljstvo ili neki drugi porodični biznis. Štitar, Šabac, direktno na raskrsnici puteva Šabac-Sarajevo i Šabac-Bijeljina. Neposredna blizina....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 81.900 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac okružen zelenilom, nalazi se u miru i tišini, a vrlo blizu grada, idealno za uživanje, vrlo popularno mesto za gradnju, ima komletnu infrastrukturu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, 678.000 €, 566,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miće Orlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVO, Na upit, 566,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Pozicionirajte vas biznis tamo gde vasi kupci, pacijenti ili gosti mogu da dodju do vas. Uknjižen stambeno poslovni objekat na odličnoj lokaciji u širem centru Smedereva. Bruto površine 566m2, na placu od 11,56ari. Objekat prodaje vlasnik direktno. Agenciji koja dovede kupca, NUDI....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200.000 €, 540,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se raskošna kuća u srcu Banovog brda. Kuća lezi na 4,3 ara i ima izlaz na dve ulice. Sa tri ulaza i tri stambene jedinice može poslužiti kao tri nezavisna stana. Ima sve uredne papire i građena je sa svim dozvolama i zakonskim odredbama. U izvornom je stanju, ali je odlično....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cerak, 1.290.000 €, 521,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i prvoklasnim materijalom od kog je zidana. Puno velikih unutrašnjih i spoljnih staklenih zidova i svetla, počevši od prostora u prizemlju gde....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 1.150.000 €, 500,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan lokal u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, na odličnoj lokaciji koja obezbeđuje dobru vidljivost i lako dostupnost. Prostor se nalazi u novoj gradnji i odlikuje se velikom površinom od 500 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Zahvaljujući izvoru....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 1.960.000 €, 489,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Senjaku u rezidencijalnom delu, okružena luksuznim porodičnim vilama i obiljem zelene površine. Kuća je izgrađena 2003. godine, pruža idealan dom za one koji traže mir i privatnost, okružena zelenilom. Obezbeđuje mir i sigurnost, idealno za porodice. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, Kopaonik, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Patrijarha Pavla ugostiteljski objekat, 482m2 (12 apartmana, 2 pomoćne prostorije, 1 lounge/pub), PO+PR+I+Ptk, norveški radijatori/podno grejanje/električni kamini, internet, video nadzor, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 309m2 Prodaje se apart-hotel....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Internet Parking Kanalizacija Patrijarha Pavla Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 870.000 €, 482,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 439.800 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 480m² · 439.800€.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 355.500 €, 462,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderna porodična kuća u Petrovaradinu, potez Bukovac, ukupne korisne površine 162 m², smeštena na uređenom placu od 462 m². Kuća je organizovana na dve etaže i osmišljena za udoban i funkcionalan porodični život. Na donjoj etaži nalaze se spavaće sobe i dva kupatila, dok....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 535)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>