• GoHome Professional
do 55000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 55000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 55000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 223 nekretnina - prosečna cena 718 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 454 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • interfon
    • lift
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 56.650 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Popovici Uknjižen Građevinski Plac 826 m2 u potezu Budžak na POGODNOJ LOKACIJI na Placu ima Ozakonjena Vikendica od 17 m2 sa strujom i vodom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i izvesnim nagibom i Pogledom put je tvrd Plac....

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Artiljevo- Lep Trouglasti Plac 1631 m2 na Fruškoj gori... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Artiljevo-Povoljno Lep Plac 1544 m2 na Fruškoj gori Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 63,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Duvanika. Građena od čvrstog materijala (sendvič zid). Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Na podovima parket, keramika Grejanje na gas plinske peći. U dvorištu postoje pomoćne prostorije koje se mogu adaptirati u jednosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.000 €, 36,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054867 Prodaja stanova 36m2,jednoiposobni, Kamenjar, nekretnine Novi Sad.. Na prodaju odličan suterenski jednoiposoban stan sa odovojenom spavaćom sobom. Idealno iskorišćena kvadratura, komforno kupatilo, sve je izuzetno održavano. Iako je delimično suterenski stan, zgrada....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika za kupovinu splava na jednoj od najtraženijih lokacija – na Adi! Ovaj splav predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i uživanja u prirodnom okruženju, idealan kako za odmor, tako i za duži boravak. Površine 80 m², splav je pažljivo organizovan i maksimalno....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 52,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 60m2, u okviru porodične stambene zgrade sa upotrebnom dozvolom na Pivari. Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dvorište površine 1.5 a. Kuća je na odličnoj urbanizovanoj,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 42.000 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište od ukupno 32 ara na pet minuta hoda od autobuske okretnice u Rajkovcu. Plac ima front od 18m ka asfaltiranoj ulici sa priključcima za struju i vodu. Na placu od 11 ari su uknjižena stara kuća od naboja za rušenje, površine 65 m², i tri pomoćna objekta: vajat od....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se nalazi do asfaltnog puta, škola i marketi su na 2 km, a autobusko stajaliste je u blizini. Udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: +381641979069 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetosavski Trg 6a Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 41.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu kod pruge Građevinski Plac 2244 na POGODNOJ LOKACIJI Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište na kome ima ucrtan manji objekat od 6 m2 Plac se nalazi u Zaštitnom Zelenom Pojasu ne može gradnja samo Poljoprivreda dimenzije 30X70 metara nalazi se na 200....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Ulični deo kuće - stan u Miletićevoj ulici. Urađena etaža, tako da je stan uknjižen 41 m2. Kuhinja sa malom trepezarijom, kupatilo, velika dnevna i manja spavaća soba. Plinsko grejanje. Objekat je u izuzetno dobrom stanju. Svuda su postavljene na prozorima roletne i komarnici. Na....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 57.500 €, 28,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 28,28m2 i po strukturi je jednosoban. Sastoji se od ulaznog dela, jedne višenamenske sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu je podno. Stan je na lepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i ostave. Stanu pripada i soba od 20m2, koju je moguce spojiti i napraviti jednu celinu. Uknjižen na 27m2. Bez tereta i zabeležbi. U cenu je uključena kuhinja. Pravo korisćenja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 3800m² · 39.500€.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆANIN, 39.000 €, 160,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 223)

<< <1 2 3 4 5 6> >>