• GoHome Professional
do 55000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 55000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 55000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 204 nekretnina - prosečna cena 682 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 416 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 55000 eura zadnjih 7 dana'
53.000 €
53.000 €
55.000 €
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Ruska plac, 89. 29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89. 29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović 89 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo netaknuta priroda nadomak grada. Idealan za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju. Površina placa je 49 ari, front 20m, informacija o lokaciji;....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Plavinci - Careva glavica plac, 34. 71a Prodaje se plac od 37. 71 ari u Plavincima u Grockoj. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović 35 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Careva glavica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO Garsonjera, Beograd - Kanarevo Brdo | Prodaja · 23m² · 53.000€.

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1, 5km . Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....