• GoHome Professional
do 52000 eura pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura pala cena najnovije

  • Za upit "do 52000 eura pala cena najnovije" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 853 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 264 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 52000 eura pala cena najnovije'
49.360 €
49.360 €
42.000 €
 
-27%

Promena cene sa 70.000 € na 51.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na visokom prizemlju površine 20m2 u ulici Balkanskoj ulici, na par minuta hoda od Terazija i ulice Knez Mihailove. Pogodan za administrativnu, kozmetičku ili frizersku delatnost. GREJANJE - TA, sprat VPR/ ID oglasa: 69204. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €
13.05.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera u centru Mladenovca, površine 28 kvm, poseduje veliku terasu od 12 kvm . Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole). Odlična investicija .....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 40.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 204,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.000 €
06.08.2025 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.000 €, 21,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 58.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna investicija za izdavanje. Mali rezijski troskovi. Uknjizena kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 37.000 € na 33.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 33.000 €, 18,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 37.000 €
15.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – 18m²Prodaje se lokal površine 18 m² na odličnoj lokaciji u centru grada. Pogodan za različite delatnosti: kancelarije, butik, salon, uslužne delatnosti i slično. Lokal se nalazi u prometnoj zoni, sa dobrim pristupom i vidljivošću. Lokacija: Centar....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 35.000 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 25.000 €
15.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €
15.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DIVČIBARE, 16.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>