• GoHome Professional
do 54000 eura pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 54000 eura pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 54000 eura pala cena najnovije

  • Za upit "do 54000 eura pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
14.09.2025 - 65.000 €
21.09.2025 - 70.000 €
17.12.2025 - 65.000 €
22.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.500 € na 53.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 53.500 €, 47,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 56.500 €
11.10.2024 - 55.500 €
01.05.2026 - 53.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince ili mlade parove koji traže udoban dom sa svim potrebnim pogodnostima u blizini. Stan je u izvornom stanju, ali dosta očuvan. Od prostiorija....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 35.000 €
16.01.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.000 € na 54.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Mlake, 54.000 €, 114,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 57.000 €
20.03.2026 - 56.000 €
24.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom stanju. Stambeni deo kuće se sasvoji od predsoblja, kupatila, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, ostave. U dvorištu se nalazi klasična....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 59.000 € na 53.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 54000 eura pala cena (678)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>