• GoHome Professional
do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 230000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 1 139 nekretnina - prosečna cena 1.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • klima
    • useljiv
    • 3.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRŠAC, Centar, 228.000 €, 129,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114174, 10a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, parking, dvorište/bašta, cela. Prelepa i luksuzna kuća na samo 86km od Beograda. Smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na okolne vinograde i blagi brežuljci koji okružuju grad. Kuća je moderna,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 127,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Cena je sa PDV-om Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.308 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.51 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 156.750 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 95 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.338 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.56 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 156.750 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 95 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je Podnomogućnost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.900 €, 95,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Širine 95 m2 uknjižena vikend. kuća na placu od 1252 m2. Novogradnja Podrum Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 169.500 €, 95,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji u mirnom delu naselja Kaluđerica. Izvorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Kaluđerica, Izvorska,novogradnja na 200 metara od Point centra.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih marketa. U mirnom delu okruženom zelenilom, trostrano orijentisan duplex u nivou prvog i drugog sprata. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnoj ulici u neposrednoj blizini Košutnjaka prodaje se dupleks površine 95m2. Donji nivo je površine 65m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i izlaskom na veliku lođu, kuhinje i kupatila. Na ovom nivou postoji mogućnost pregrađivanja, čime bi se dobila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.800 €, 95,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125028, I/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta voznje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osecaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 169.500 €, 95,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 stan u novogradnji u mirnom delu naselja Kaluđerica. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve prostrane terase od 23 i 10m2. U cenu stana je uračunato i jedno obeženo parking mesto sa barijerom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.800 €, 95,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125028, I/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.284 €, 95,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 247.900 €, 95,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Četvorosoban stan 95 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Petom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.669 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 242.250 €, 95,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavaće sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 186.000 €, 95,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo NOV Četvorosoban stan u Veterniku blizu kružnog toka, mala zgrada, kvalitetna gradnja, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavaće sobe, dva kupatila,dve terase,ostava i parking mesto ispred zgrade.Stan je uknjižen,odmah useljiv. .

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 180.000 €, 130,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Grocka - Zaklopača, Stari Beogradski put. Novogradnja, kuća 130m2, bazen, garaža za dva mesta. Plac 7,5 ari + 1,5 ar put uz plac, spratnost PR+1. Objekat je izgrađen, postavlja se stolarija, priključen na gradski vodovod, elekto-distribucionu mrežu, sa pravosnažnom građevinskom dozvolom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 132.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za perfekcioniste Donji nivo: prostrana dnevna soba u open space konceptu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa tuš kabinom i velika terasa za uživanje u zalascima sunca. Gornji nivo: veliko predsoblje sa prostorom za walk-in garderober, dve spavaće sobe i radna/manja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 210.000 €, 130,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobra pozicija lokala,u prometnom delu Altine blize novosadskog autoputa,pored autobuske stanice.Lokal se nalazi u podnozju novogradnje i uknjizen je. Poseduje: veliki izlog,mokri cvor i prirodnu ventilaciju-prozor.Kao takav ima mogucnost za razne delatnosti:trgovina,ordinacije,kancelarije....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 58.000 €, 95,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, porodična kuća 95m2, smeštena na velikom ograđenom placu od 914m2 čiji je front oko 18m, u mirnoj ulici u naselju Vranjevo, Novi Bečej. Kuća je fukcionalno organizovana sa brojnim pratećim objektima, idealna za porodičan život, kao i za ljude koji žele prostor za radionicu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 210.400 €, 95,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 143.000 €, 130,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, poslovni prostor, ulica Graničarska. Izdaje se nov, neuseljavani petoiposobni stan u svrhe poslovnog prostora, površine 130 m2. Prostor se sastoji iz ulaznog hodnika, šest kancelarija, od kojih jedne sa kuhinjom, dva sanitarna čvora i terese. Pozicioniran u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 139.000 €, 130,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100760, I/II, dupleks, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi blizu O.Š. Branko Radičević.Uknjižen je iz ozakonjena. Prvi nivo,kuhinja,dnevni boravak,spavaća soba,kupatilo,tri manje terasi ,oko 1.5kvm. Drugi nivo,izvedene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bul.Evrope blize Bul.Pat.Pavla, SJAJNA LOKACIJA, NOV, ULICNI LOKAL. Trenutno NAJBOLJA PONUDA U NOVOM SADU: LOKACIJA - IZGLED I FUNKCIONALNOST - USLOVI ZAKUPA ! LOKAL ISKLJUCIVO ZA OZBILJNE KLIJENTE ! ZA DUGOROCNI ZAKUP MOGUC CENOVNI DOGOVOR ! Kontakt tel. 061/250-67-76 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća površine 131 m2 na placu od 3,12 ari na TOP lokaciji u naselju Mala Amerika. Sastoji se od natkrivene terase, trpezarije, odvojene kuhinje, dnevnog boravka i spavaće sobe. Kuća renovirana i useljena pre tri godine (nova vodovodna i elektro instalacija, centralno....

 
 
 
  Stan, VINIK, 144.600 €, 131,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 65,9m2+64,8 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.566 €, 132,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

TOP ČETVOROSOBAN STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007162.Prodaje se nov, četvorosoban stan koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade locirane u Petrovaradinu. Stan je uknjižen na 116 m2 dok u prirodi ima 132 m2. Stan poseduje dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 476)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>