• GoHome Professional
do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 230000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 230000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 1 137 nekretnina - prosečna cena 1.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • polunamešten
    • namešten
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOPOT, 136.000 €, 122,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81837, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Prelepa kuca,na odlicnoj lokaciji,u zavrsnoj fazi gradnje,zidana na gradjevinsku dozvolu,uknjizba se....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Gornje rudine Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije: Dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom,dve spavaće sobe,wc, kupatilo i terasa. -Drugi nivo 53m2 Pedsoblje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 93.000 €, 123,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi se stambeno-poslovna zgrada koja je spremna za novu priču. Možda baš vašu. ✅ Lokal u prizemlju je već izdat – mesečni prihod stiže odmah. ✅....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantasticna kuca u Kacu, spratna novogradnja sa fenomenalnim rasporedom prostorija. Uknjizena, bez ulaganja. Prednje i zadnje dvoriste lepo sredjeni sa garazom u prednjem delu dvorista. Za vise informacija pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 248.000 €, 124,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjižen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2 + 24m2 gratis terasa + gratis garazno mesto. Stan je lux opremljen, podno grejanje-toplotna pumpa u svakom stanu, elektricni podizaci roletna,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 70.000 €, 96,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal uknjižene površine 76 m2 ali proširen za još 20m2. Lokal je kompletno rekonstruisan, nov krov, Aluminijumska stolarija, pripremljeni podovi za podno grejanje, visoki plafoni, trofazna pojačana struja, plin, pripadajući deo dvorišta, jedan vlasnik. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 203.500 €, 96,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna dvojna kuća sa zasebnim dvorištem. Sastoji se od jednoiposobnog stana u suterenu, dvosobnog u prizemlju i tavanskog prostora. U prizemlju ugrađen kamin. Krov nov - zamenjen pre tri godine. Kuća poseduje parking mesto i pomoćne prostorije koje kada bi se uklonile dobila bi....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 96,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća je izolovana,uradjena je fasada,a jedan deo krova je nov.Grejanje je etažno na čvrsto gorivo,uz dodatnu kaljavu peć.U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 137.000 €, 124,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje sedvospratna kuća ,novije gradnje, sa pomoćnim objektom na Viniku. Kuća se sastoji od dve etaže (P + Pk), gde je površina svake etaže u osnovi 62m2. U dvorištu se nalazi pomoćni objekat koji je namenjen za saunu, sa svom pratećom instalacijom. Kuća je novije gradnje i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

40981, 063 547 298 Branka, Na prodaju četvorosoban, komforan, porodični stan. Lokacija: Novi Sad, TelepKvadratura: 96 m2 Broj soba: 4 + odvojena kuhinja + 2 kupatila Spratnost: 2/3 Grejanje: Na gas, samostalno, stan ima svoje brojilo i kotao na gas za grejanje stana i sanitarne vode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 205.500 €, 96,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U novijoj gradnji u mirnom delu Niš nalazi se ovaj prostran i svetao trosoban stan koji se izdvaja po retko dostupnoj prednosti – otvorenom panoramskom pogledu ka Suvoj planini i bulevaru Nemanjića. Zbog položaja zgrade i širokog bulevara ispred nje, pogled iz stana ne može biti zaklonjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 236.000 €, 96,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo u ponudi vise stanova razlicitih struktura i kvadratura, useljivi.. Jako kvalitetna gradnja, ozblljan projekat, pouzdan investitor.Jedan u nizu stanova u ponudi ima 97m2 po strukturi je 4,0soban, vodi se kao apartman. Nalazi se na 1. spratu. Odlicna spratnost, Novogradnja radjena....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 156.000 €, 96,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux stan u širem centru Vranja. Stan je nov na tržištu, nalazi se na drugom spratu zgrade sa 96 kvadratnih metara premium životnog prostora. Stan nudi savršenu kombinaciju udobnosti i stila, sa dve prostrane spavaće sobe i jednim kupatilom opremljenim modernom tuš kabinom.Prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 248.000 €, 124,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2 + 24m2 gratis terasa + gratis garazno mesto. Stan je lux opremljen, podno grejanje-toplotna pumpa u svakom stanu, elektricni podizaci roletna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.200 €, 96,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina Limana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 137.000 €, 124,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

"Prodaje se novije gradnje na Viniku dvospratna kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od dve etaže (P+Pk), gde je površina svake etaže u osnovi 62m2. U dvorištu se nalazi pomoćni objekat koji je namenjen za saunu, sa svom pratećom instalacijom. Kuća je novije gradnje i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.200 €, 96,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina Limana. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 228.500 €, 96,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Nov 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 96 m², po ceni od 228500€ (što je 2380€/m²). Stan je odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 217.536 €, 96,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČETVOROSOBAN PENTHOUSE NA PETROVARADINU SA DVE VELIKE KROVNE TERASE +++ Agencijska oznaka 1064259. Cena sa uračunatim PDV i agenciskom provizijom. Nov, odmah useljiv. Stan na donjoj etaži poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom odvojene tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 207.930 €, 96,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u blizini Limana. Uz kupovinu stana postoji mogućnost kupovine parking mesta ili garaže. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 159.650 €, 124,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u blizini pekare, autobuske stanice, marketa, škole, vrtića i Dunava.Objekat je potpuno nov. Plac je širok prostran sa velikim parkingom ispred kuće- Kuća je uknjižena i nalazi se u mirnom delu Futoga!ŠIFRA 3000636KONTAKT 065 281 31 32, 065 281 33 33(Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 217.536 €, 96,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČETVOROSOBAN PENTHOUSE NA PETROVARADINU SA DVE VELIKE KROVNE TERASE Agencijska oznaka 1101107. Cena sa uračunatim PDV i agenciskom provizijom. Nov, odmah useljiv. Stan na donjoj etaži poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom odvojene tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 164.800 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u blizini pekare, autobuske stanice, marketa, škole, vrtića i Dunava. Objekat je potpuno nov. Plac je širok prostran sa velikim parkingom ispred kuće- Kuća je uknjižena i nalazi se u mirnom delu Futoga! ŠIFRA 3000636 KONTAKT 065 281 31 32, 065 281 31 33 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 206.250 €, 125,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Maršala Tita Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 206.250 €, 125,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Zaklopača, Maršala Tita, 125m2, 7.8a . 125m2, 7.8a, 5.0, PR/1, podno, terasa, parking, interfon, nov. Odlične nove kuće u novoizgrađenom kompleksu od 10 dvoetažnih kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 187.500 €, 125,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u novogradnji- LUX. Lokal se sastoji od 100m2 open space prstora, 25m2 čini kancelarija, kuhinja i dva mokra čvora. Lokal je ukupne površine 125m2. Uz lokal idu i 4 parking mesta. Grejanje je podno, a ima i 4 inverter klime. Obezbeđen je video nadzor i alarmni....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 62.000 €, 125,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA .. . . . .062518545 Prizemna Kuću u Zmajevu površine 205m + nusprostorije 80m sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva.Kuća ima četiri sobe,kuhnju,kupatilo,ustakljenu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 142.500 €, 126,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u Železničkom naselju, potpuno renovirana, stari deo kuće je od mešanog materijala renoviran kompletno(fasada, stolarija, oluci, opšiv, krov), novi deo kuće je potpuno nov. Velika lepa terasa sa zasebnim toaletom u zadnjem delu dvorišta, velika garaža, miran kraj. Vlasnik 1/1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 210.000 €, 127,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se verovatno najlepši stan u celom Mladenovcu. Potpuno nov, vrhunski opremljen stan površine 127 m² na trećem spratu moderne zgrade u naselju Tozino voće, najtraženijem delu Mladenovca za porodično stanovanje. Godina gradnje: 2025. Uknjižen. Teretana u zgradi – isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 127,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena je sa PDV-om Uknjižen,odmah useljiv Gornji nivo Pr =32 m², visine 4,5 m Donji nivo Po= 95 m², visina 3,0 m Ventilacioni sistem sa rekuperatorom kapaciteta 10 izmena kompletnog vazduha/čas Alarmni sistem sa senzorima na pokret, požar i poplavu Dva sanitarna čvora sa ugradnim vodokotlićima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 199.500 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Izuzetan poslovni prostor, uknjižen na punu kvadraturu u zgradi novije gradnje. Izlog širine 3m,visina plafona 3.2m. 1 nivo čine otvoren prostor i čajna kuhinja i toalet. 2 nivo čine dve prostorije i ostava. Svetao, dvostrane orijentacije. Parking unutar zonskog sistema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo nov, delimicno namešten poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje i opreme. Raspored prostorija je odlično organizovan što omogućava višenamensko korišćenje prostora. Ovaj svetao prostor čine "open space" deo i tri zasebne kancelarije,dva luksuzna kupatila,dve velike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN NOV PENTHOUSE NA NOVOM NASELJU, U BLIZINI DOMA ZDRAVLJA---Agencijska šifra 9100190.Izdaje se odličan stan pogodan za poslovnu delatnost . ukupne površine 127m2 + 2 krovne terase . Poseduje 3 spavaće sobe i velik dnevni boravak sa kuhinjom. Izdaje se prazan izuzev kuhinje koja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 185.400 €, 128,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična porodična kuća u Veterniku, novogradnja. Nekretnina je bez ulaganja i odmah useljiva. U prizemlju kuće se nalazi prostrani dnevni boravak, lepa izdvojena kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su 4 komforne sobe, od kolih jedna ima izlaz na terasu i veliko kupatilo. Na placu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 35.000 €, 128,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu, selu na oko 65 kilometaraod Beograda, na prodaju kuća od 128 m2 sa 28 ari placa. Kuća ima dve sobe sa ulice, dnevni boravak,trpezariju, kuhinju,letnju kuhinju,kupatilo,ostavu, polu otvorenu verandu. Kuća sređena odmah useljiva bez većih ulaganja. Zidovi i plafoni dobri,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 473)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>