• GoHome Professional
do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jefti - GoHome traženje oglasa na webu
  • do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jefti - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 648 nekretnina - prosečna cena 890 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 35441, I/I, video nadzor, klima, telefon, nov, novogradnja, fasada nova, parking. Izdaje se 6 kancelarija povrsine od ukupno 150m2 uz kancelarije postoji mogucnost iznajmljivanja magacinskih prostorija., veliki parking, pristup sleperima. Odlična lokacija na Novosadskom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Stan, OSTRUŽNICA, 243.000 €, 180,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116866, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Izdaje se restoran na Obrenovackom putu između Ostružnice i Umke. Restoran poseduje i više parking mesta. U dvorištu se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.500 €, 145,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban, kompletno namešten tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor, građen po principu smarthome sistema,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 268.830 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina u ponudi! U odličnoj zgradi, u mirnoj uvučenoj ulici, nadomak Bulevara pravi porodičan stan. Stan poseduje garažu. Prodaje se komplet namešten. Prilika!!512209 0669299171 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 269.000 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! U novijoj manjoj zgradi (sa svega 4 stana) bez lifta, prodaje se komforan i funkcionalan petosoban stan, uknjižen, vlasništvo 1/1. Zgrada je u mirnoj slepoj ulici, blizu Bulevara oslobođenja. Na max 10 minuta hoda su park, vrtići, škole osnovne i srednje, bazeni, pijaca,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 275.000 €, 170,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAZBA E ODLICNA SEMEJNA KUKA VO NASELBA KARAORMAN SMESTENA NA SUPER MESTO SO PREKRASEN POGLED KON GRADOT GEVGELIJA I LESEN PRISTAP DO SITE GRADSKI SODRZINI. IMOTOT PRETSTAVUVA IZVONREDNA MOZNOST ZA INVESTICIJA SO SIGUREN POVRAT,BIDEJKI VEKE E IZDADEN NA DOLG ROK NA RESPEKTABILNI....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 275.000 €, 170,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.800 €, 174,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Duplex u NOVOM SADU kod FUTOŠKE pijace površine 174m2. Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja škola, vrtić, makreti kao i ostali sadržaji. Porodičan koncept stanovanja. Pripadajuće parking mesto. Mogučnost kupovine garaže uz stan. Prodaje se komplet namešten. Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 278.100 €, 178,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća. Uknjžena 1/1. Bez ulaganja. Nova . Spratna. Prodaje se delimično namešten sa dnevnim boravkom i novom kuhinjom sa Bosch- tehnikom. U prizemlju kuće je prostrani svetao dnevni boravak - prelepa kuhinja, kupatilo i dve sobe . Na spratu su četiri sobe , toalet i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 282.100 €, 217,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor koji se sastoji od 6 odvojenih kancelarija sa 41 mestom, Jevrejska ulica. Sve prostorije su klimatizovane. Raspored stolova po kancelariji: - 1x5 mesta - 3x6 mesta - 1x8 mesta - 1x10 mesta U cenu mesečnog zakupa uračunato je: - 24/7 pristup - plaćeni mesečni....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 288.000 €, 180,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90851, II/, klima, parking. Nalazi se u samom centru. Prostor pogodan za IT kompanije. Na 2 minuta hoda od kafića, banaka. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, duplex izuzetnoj lokaciji u Krunskoj ulici na Vračaru U samom centru grada u neposrednoj blizini više ambasada, fakulteta, Tašmajdana, Pionirskog parka, Cvetnog trga, Slavije, više škola i vrtića, kao i niza prodavnica, restorana i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se šestosoban stan u blizini Bulevara oslobođenja, ulica 9 Jugovića - useljiv od 01.08.2025. Stan je površine 200m2 u dve etaže i sastoji se od četiri sobe, dva velika dnevna boravka, kuhinje, tri kupatila, dve terase, od kojih je jedna ustakljena sa pogledom na grad. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Vojvode Stepe Stepanovic, Prizemlje, Delimično namešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Novobeogradskom delu Ledina, odmah uz Surčinsku ulicu. Prostor se sastoji iz 4 kancelarije, konferencijske sale, kupatila i toaleta (m/ž). U cenu prostora je uračunato i 5 parking mesta sa mogućnošću zakupa dodatnih parking mesta. Prostor ima nekoliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 360.000 €, 240,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor pored autoputa za Novi Sad, Altina. Lokacija objekta je izuzetno pristupačna, direktan prilaz sa autoputa. • Površina: 240m² • Nalazi se u prizemlju • Tri prosotrije medjusobno povezane • Poseduje kuhinju i toalet • Grejanje i hladjenje: klima uredjaji • Internet,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-648 (od ukupno 649)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>