• GoHome Professional
do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jefti - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jefti - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 230 m2 klima namešten do 1600 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 649 nekretnina - prosečna cena 888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 71.250 €, 75,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u Resavskoj ulici, u blitini Klinickog centra. Stan se nalazi na drugom spratu odlično održavane zgrade sa liftom i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na uredjeni sunčanu terasu, kuhinje, izdvojene trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan troiposoban salonac u Resavskoj ulici, nadomak Tašmajdana. Stan je potpuno namešten i opremljen. Prostorije: antre kao manja soba, kupatilo sa tuš kabinom, kuhinja, ostava, lodja, 3 sobe od kojih je jedna spavaća, drugo kupatilo sa kadom. Parking....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN STAN U BARAJEVU! Cena: 73000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, Gaj Površina: 50m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje i trpezarije - dve spavaće sobe - kupatilo - terasa Opis: Odlično pozicioniran stan sa predivnim pogledom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121536, III/, klima, terasa, renoviran. Izdaje se upravo renoviran, moderno namesten stan u centru, 200 metara od pesačke zone. Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente. Dozvoljeni manji ljubimci. Za ozbiljne zakupce na duži rok, moguća korekcija cene. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 74.800 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar, ulica Narodnih heroja. Kompletno namešten poslovni prostor nadomak glavne pošte, Pupinove palate i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu dvospratne zgrade i čine ga ukupno 4 odvojene kancelarije, čajna kuhinja, kupatilo i hodnik. Klimatizovan.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje kompletno namešten kancelarijski prostor na prvom spratu koji je sačinjen od tri kancelarije, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Idealno za tihe kancelarijske poslove. U dvorištu postoji mogućnost parkiranja na zajedničkom parkingu. Potreban depozit kao i jednokratna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 75.600 €, 84,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84844, VPR/IV, video nadzor, klima, telefon, stara gradnja, podrum. Predstavljamo vam nekretninu iz ponude za izdavanje, idealnu za poslovni prostor, sa mogućnođću adaptacije i za stambeni. Stan je salonskog tipa, sa visinom plafona 3.30m. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten poslovni prostor idealan za mirne delatnosti. U blizini Pupinove palate, Trga mladenaca. * I sprat * Površina 90m2 * Četiri kompletno nameštene kancelarije * Kuhinjski deo * Četiri klima uređaja Useljiv od 01.07! Za više informacija, kontakt: 069/383-1004....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 76.500 €, 90,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran, namešten, trosoban stan. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, dva toaleta, dve terase jedna okrenuta ka ulici druga ka parku.Infostan je 16000 dinara. Nalazi se u blizini Arene i novog Merkatora. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten stan, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja ne poseduje lift. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban poslovni prostor ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Idealno za razne vrste delatnosti (advokatska kancelarija, školica, ordinacija, salon lepote, masaža..). Kompletno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se prizemni deo kuće – Telep | 100m² | Namešten | Dvorište | 2 parking mesta | Pet friendly 🐾🚗🌿 📍 Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu, izdaje se prizemni deo kuće površine 100m², kompletno namešten i spreman za useljenje. Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje namešten 4,0-soban stan u centru od 100m2 sa garažnim mestom. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽABALJ, 81.250 €, 125,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljen lokal spreman za useljenje Svetog Nikole 33, Prizemlje, Namešten, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 81.600 €, 96,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U prilici smo da vam ponudimo kompletno namešten, odmah useljiv stan,96m2, strukture 3.0., 9/14 sprat, CG, klima uređaj, internet, KTV, 2 lifta, video nadzor *Prostorije: 3 sobe, kuhinja , trpezarija, hodnik, kupatilo, toalet, ostava, terasa *Stan je izuzetno svetao, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, dvosoban stan u dobrom stanju. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba ima oko 20m2. Dodatno je rađena spoljašnja i unutrašnja izolacija pre oko 7 godina. Pripadajuća ostava u dvorištu. Pozovite za više informacija. 064/8222147, 021/425-112, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje u Jadranskoj ulici! Nalazi se na III spratu od 4, zgrada ima lift. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe od 30m2, dva mokra čvora, dve spavaće sobe, terase sa pogledom na dvorište, istočno orjjentisan. Namešten komplet, odlično održavan. Stan u srcu Vračara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 85.600 €, 107,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo petosoban stan za izdavanje u mirnom kraju naselja Cerak. Neposredna blizina autobuskih stajališta, parkova, škole, pijace. Dobra povezanost sa gradom i putem Ibarske magistrale koja je u blizini. Stan je četvorosoban, površine 107m2 i nalazi se na četvrom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 650)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>