• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 220000 eura 80 m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 što veći

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 što veći" pronađeno 11 198 nekretnina - prosečna cena 1.979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 49.000 €, 87,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala koja u svom sastavu ima dve sobe,kuhinju i kupatilo.Stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključa.Na podovima se nalazi laminat,grejanje na čvrsto gorivo.Plac je 719m2 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 124.790 €, 87,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, rok zavrsetka je kraj 2022 godine. Vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lokal na Voždovacu, površine 87 m², smešten u suterenu novije zgrade, sa odličnom funkcionalnošću i prijatnim ambijentom za rad. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište sa lepom terasom, koje pruža dodatni prostor za odmor ili prijem klijenata . Prostor je....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 190.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 87,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 193.400 €
11.08.2024 - 189.900 €
04.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban renoviran salonac na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Ilije Ognjanovića, površine 87m2. Sastoji se iz dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika, terase i ostave. Nalazi se na visokom prizemlju. Vredno svakog gledanja. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 236.870 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam četvorosoban stan površine 87m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 70.000 €, 87,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 143.550 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.040 €, 87,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053584, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 87,38 m2 Budući vlasnici, sa velikim zadovoljstvom Vam nudimo četvorosoban stan u izgradnji na potezu Petrovaradin - Puckaroš. Proveren, dugogodišnji investitor, primena najsavremenijih tehnologija u građevinarstvu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 163.700 €, 87,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Episkopska, Medijana, 163700€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Episkopska, Medijana Episkopska.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 165.300 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053505, NOVI SAD, LIPOV GAJ ,ČETVOROSOBAN, 87 m2 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, na spratu tri spavaće sobe od kojih je jedna prolazna, predsoblje i kupatilo. Izuzetno miran kraj. Nedavno kompletno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 60.000 €, 87,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN KOD TRI ŠEŠIRA, NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TOALET, TRI SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, VELIKA TERASA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Od ulaganja bi trebalo ishoblovati parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju duplex 87m2 koji nudi savršen spoj mira i dobre povezanosti sa gradom. Donji nivo se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, toleta i ostave Gornji nivo sastoji se od 3 spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu i kupatila. Stan je delimično renoviran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052863…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SADPORODIČNA NEKRETNINAČETVOROSOBAN STANCENA SA PDV-om, KUPCI PRVE NEKRETNINE IMAJU PRAVO POVRATA PDV-a Nov, neuseljavan četvorosoban stan u novoizgrađenoj urbanoj vili. Odlična prilika za kupovinu potpuno novog, neuseljavanog stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Južnom Telepu Uknjižen Četvorosoban Dupleks stan 87 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan je Novije gradnje nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 219.000 €, 87,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lepo uređen stan u kući na Voždovcu, u blizini auto-puta (ulica Mokroluška) i nedaleko od TC Stadion. Stan se nalazi na spratu i ima 87m² + 4m² terasu. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Stan ima blage kosine, veoma....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 68.000 €, 87,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Ekskluzivno pravo prodaje Agencija Bombyx Novi Sad Svetozara Miletića 51. Reg.br.217. Oglašavamo prodaju starije porodične kuće 87m plac 1540m u Kovilju ulica Stevana Pešića. Kuća ja građena od čvrste građe, zidana ciglom, zdrava je, ali joj je potrebna adaptacija. Plac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.740 €, 87,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na super lokaciji, izuzetan raspored prostorija, sa velikim dnevnim boravkom i parking mestom u dvorištu zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.420 €, 87,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jablanička, Novi Sad, 193420€, 87m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Jablanička, Novi Sad Jablanička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.000 €, 87,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Troiposoban dupleks - 87m ² - Nova Detelinara Janka Veselinovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 154.500 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMFORAN NAMEŠTEN TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U VETERNIKU---Agencijska šifra: 1007194.Prodaje se prostran trosoban stan u prizemlju nove zgrade u Veterniku. U idealnom rasporedu gde se u svaku prostoriju ulazi posebno iz hodnika, stan se sastoji od dnevnog boravka, dve velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.400 €, 87,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Za vise info kontaktirajte nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 209.000 €, 87,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1051967, NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, STANICA, SUP! HITNA PRODAJA, CENA NIJE FIKSNA! VRUHNSKI ČETVOROSOBAN STAN! Projektovan i izgrađen pre 45 godina, izuzetno kvalitetne gradnje. Raspored prostorija je savršen. Potpuno je odvojen spavaći deo sa tri sobe i kupatilom od dnevno-gostinskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 87m2, TROSOBAN Odličan porodičan stan u kvalitetnoj staroj gradnji koju svi vole! Idealnog rasporeda, iz predsoblja se sa leve strane ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, u sredini stana su kupatilo, toalet i ostava, a sa desne strane spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 87,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2022.,

www.indomio.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.380 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prazan odmah useljiv stan bez ulaganja. Fantastičan raspored. Mogućnost kupovine i parking mesta. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 110.725 €, 87,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.450 €, 87,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 NOVI SAD- CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novadetelinara/511474 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.430 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 195.000 €, 87,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jablanička, Čukarica, 195000€, 87m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jablanička, Čukarica Jablanička.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 154.500 € na 145.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 165.000 €
25.03.2026 - 154.500 €
19.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban dupleks površine 87 m2 u Veterniku, idealan za porodično stanovanje ili sigurnu dugoročnu investiciju. Nekretnina je funkcionalno organizovana, svetla i bez izgubljenog prostora.Raspored po etažama:Donja etaža:Prostran i svetao dnevni boravakTrpezarijaOdvojena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 199.000 €, 87,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jug Bogdana, Novi Sad, 199000€, 87m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jug Bogdana, Novi Sad Jug Bogdana.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 65.000 €, 87,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Fruška Gora, selo Jazak. Prodaje se kuća na izuzetno lepoj lokaciji, okružena zelenilom i predstavlja pravo mesto za život u skladu sa prirodom. Kuća poseduje prostranu dnevnu sobu , spavaću sobu, kuhinju, ostavu, kupatilo. Seoska kuća renovirana i useljiva bez većih ulaganja. Pored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 473)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>