• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 220000 eura 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 što manji

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 što manji" pronađeno 11 204 nekretnina - prosečna cena 1.979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasa. Stanu pripada garaža površine 25kvm, podrum i dvorište oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 214.600 €, 74,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar despota Stefana, Novi Sad, 214600€, 74m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar despota Stefana, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Roze Luksemburg, Rakovica, 190000€, 74m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Roze Luksemburg, Rakovica Roze Luksemburg.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 239.000 €, 74,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici ste da dođete do izuzetno prijatnog stana koji već na prvi pogled osvaja količinom svetlosti i osećajem prostora. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan je tokom celog dana obasjan prirodnim svetlom, a mirna ulica i parkovsko okruženje doprinose miru i privatnosti uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.000 €, 74,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Stan poseduje prostran hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 122.000 €
06.03.2026 - 121.500 €
22.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu. Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom. Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ušuškanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih važnih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Imamo priliku da vam ponudimo trostran , fantastican svetao i osuncan stan, koji se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova, sa grejanjem na gas, koji objedinjuje eleganciju, komfor i odlicnu lokaciju. Ušuškan i zaštićen od gradske vreve, pruža izuzetan kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 173.000 €, 74,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stevana Mokranjca, Novi Sad, 173000€, 74m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Stevana Mokranjca, Novi Sad Stevana Mokranjca.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Mališe Atanackovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban kompletno sređen i namešten stan u novijoj zgradi sa liftom. Stan čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase i ostava. Orijentisan je dvostrano, istok-zapad. Postoji mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 167.700 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na veoma atraktivnoj lokaciji. Oko zgrade ima jako puno zelenila i parkinga. Stan je dvostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2 . 74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen. Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.000 €, 74,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U Somboru, u Jaroš naselju, prodaje se prizemna kuća površine 74m², smeštena na placu od 925m². Kuća ima funkcionalan raspored i sastoji se od: • jedne sobe • kuhinje sa trpezarijom • predsoblja • kupatila • terase Objekat je dodatno uređen i poseduje PVC stolariju, demit fasadu i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-478 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>