• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 75000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 220 m2 klima što manji do 75000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 75000 eura

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 75000 eura" pronađeno 4 302 nekretnina - prosečna cena 1.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 69.530 €, 26,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju višenamenski lokal – Slovačka ulica, Novi Sad. U ponudi je funkcionalan lokal od 26 m², smešten u mirnom, ali prometnom delu Novog Sada – Slovačka ulica. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa ostalim delovima grada i idealna je za različite delatnosti. Karakteristike:....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 67.054 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari, smeštena u mirnom i lepo uređenom okruženju. Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro iskorišćenoj kvadraturi predstavlja odličan izbor kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 26m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 26m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 26m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.660 €, 26,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu nekretinu na potezu Stare Detelinare, odličan komforan jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom, veoma svetao i praktičan, potrebna su ulaganja ali je vrlo dobro očuvan! Pravi potencijal! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na top lokaciji. Odlična prilika za investiciju. Uknjižen 1/1 kao stambena jedinica. Mogućnost dogovora oko cene. Za više informacija pozovite 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 61.800 €, 26,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban suterenski stan u ulici Đurđa Brankovića na svega nekoliko minuta hoda do centra grada, Bulevara Oslobodjenja i svih drugih vaznih gradskih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.Zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u suterenu novije zgrade. Perfektna lokacija, udaljena par minuta hoda do pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Odlično za iznajmljivanje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Naša preporuka. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednosobnog stana u blizini Temerinskog puta. Stan poseduje hodnik,sobu sa kuhinjom,kupatilo i terasu. Što se prodaje stvari u stanu tiče,kupac se direktno dogovara sa prodavcem. Grejanje na toplotne pumpe,niski režijski troškovi. Uknjižen bez tereta. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.500 €, 26,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Novogradnja Teslina Spratnost: 1 Soba: 1 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.420 €, 26,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo), bez lifta, ktv, internet, klima, uknjizen na 26 m2, starogradnja iz 1898. godine. Stan u staroj kuci sa samo 2 mala stana, na dobroj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Janka Čmelika, nalazi se na trećem spratu. Prodaje se namešten, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu i ostavu na terasi. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.600 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, blizina LIPOV GAJA površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se za gotovinsko plaćanje. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična uknjižena garsonjera sa terasom i odvojenom kuhinjom, na jednoj od najtraženijih lokacija. Klima, interfon, centralno grejanje na gas sezonsko, mali mesečni troškovi. Blizina fakulteta, tržnih centara Veoma lep raspored prostorija. Pogodno za izdavanje ali i stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera kompletno nameštena na prodaju. Nalazi se na Adicama. Odlična investicija ako planirate kupovinu za izdavanje, a isto tako za Vaš novi dom. Kvalitetna novogradnja i maksimalno iskorišten prostor stana. Pozovite naše agente prodaje i saznajte više informacija. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novu, moderno opremljenu garsonjeru veličine 26m2. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. Grejanje je podno na toplotne pumpe, sa izuzetno malim računima. Garsonjera je klimatizovana. Zgrada je nova, izgrađena 2024.godine u mirnom delu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 78.600 €, 26,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbeđen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 52.410 €, 26,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajan dvorišni stan, smešten na Telepu. Predstavlja savršenu priliku za sve koji žele komforan život u mirnoj, a opet odlično povezanoj lokaciji. Stan se prostire na 26m2 i idealan je za mlade ljude, parove ili kao investicija za izdavanje. Pozicioniran je u jednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120958, PR/, klima, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna garsonjera useljiva za 2 meseca u najboljem delu Adica! Stan se nalazi na prizemlju sa gratis terasom i dvorištem od cca 15m2 koju budući klijent može da ogradi po svojoj želji. Stan poseduje predsoblje gde je mesto za plakar,kupatilo sa tuš kabinom i svim sanitarijama,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu garsonjeru na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda. Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika. Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija. U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična garsonjera na potezu Nove Detelinare. Nekretnina ima 26m2, nalazi se na 5. spratu od 6, u zgradi koja poseduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase! Blizina svih neophodnih sadržaja za život Za gledanje ove nekretnine i više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem modernu garsonjeru na prestižnoj lokaciji , na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Ovaj stan od 26 kvadrata je idealan izbor za one koji traže kompaktnu ali funkcionalnu nekretninu. Smješten na prvom spratu zgrade s liftom, stan je potpuno prilagođen osobama s posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119319, VPR/I, klima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 43.000 €, 26,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u blizini samog centra. Nalazi se u prometnoj ulici blizu Riblje pijace i srednje skole. Lokal je u dva nivoa (12m2+14m2). Poseduje mokri cvor. Ulicno je orijentisan, u novijoj zgradi. Pogodan za vise namena. U lokialu se trenutno nalazi zakupac. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Podbari. Odlična garosonjera bez ulaganja. U blizini nekretnine nalazi se marketi, apoteke, škola, vrtići Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 552)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>