• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 75000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 220 m2 klima što manji do 75000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 75000 eura

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 75000 eura" pronađeno 4 302 nekretnina - prosečna cena 1.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL art.nsgroup@gmail.com Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.320 €, 23,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 23,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dobroj lokaciji!! Hitno!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 23,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.08.2025. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.gsigma.rs

Centar - dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat... Stan se prodaje sa svim nameštajem... Grejanje nema Klima Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.000 €, 23,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Grbavici, površine 23m2, sa vrlo funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, što ga čini savršenim za život ili kao investiciju za izdavanje. ~ SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 23,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična garsonjera na Adicama! Idealna prilika kako za život tako i za investiranje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: E mail: office.nsgroup@gmail.com Mobilni: 0616178229 Agencijska sifra : 552283 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. ID: 541331 - kon.tel 069/2244173 Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 49.850 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mala ususkana garsonjerica u Petrovaradinu. Nova, opremljena novim aparatima i namestajem spremno ceka svog novog vlasnika. Daleko od gradske buke, a u okruzenju koje se kvalitetno urbanisticki razvija. Odlicna kao investicija. Sve informacije na broj 0611436777 Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.500 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 23m2, GARSONJERA Prodajemo stan uknjižen kao garaža u novoizgradjenoj zgradi u Petrovaradinu. Stan se nalazi u dvorištu zgrade i funkcioniše normalno kao stan, a u papirima se vodi kao garaža pa su komunalije i troškovi znatno niži. Idealna povoljna investicija za dalje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.410 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se višenamenski lokal od 23m2 na Novoj Detelinari. Lokal je uvučen, u pasažu i prodaje se u sirovom stanju. Odličan je za bilo koju delatnost, zatvorenog tipa. Uvedena su struja, voda i grejanje, ali bi instalacije morale da se razvuku. Neophodno je prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – dvosoban duplex stan površine 23m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat, uknjiženo, jedan vlasnik. Stan se prodaje sa svim nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi potpuno opremljen jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa svom infrastrukturom:struja,voda,kanalizacija U blizini autobusko stajalište,prodavnica,kafić Grejanje podno na toplotne pumpe,niski režijski troškovi. Zgrada sa obiljem zelenila i dosta parkinga. Opremljen belom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se ulazi iz pešačke zone. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta.Postoji mogućnost prenamene lokala, čak i u stambeni prostor otvaranjem jednih....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u naselju Gaj, Barajevo, u prizemlju nove trospratne zgrade. Stan površine 23 m², idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Ima izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u centralnoj ulici na Karaburmi. Zgrada sa pristojnim ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i zahteva znatna ulaganja. Mali hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i dnevni boravak. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, odličan 1.0 stan na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran. Stan senalazi u neposrednoj blizini Big shopping centra i Karaburma sshopping centra. Zgrada sa ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 23,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu i povoljnu garsonjeru na Adicama u zgradi koja je završena 2025. godine. U pitanju je odličan odnos cene i kvaliteta prostranog prostora za jednu ili dve osobe, blizu marketa, autobuske stanice i svih bitnih stvari za život. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 23,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Milovana Glišića, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 74.500 €, 24,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala Dimitrija Tucovića kod Gradske bolnice. Lokal do ulice sa izlogom. 24m2 Lokal ima mokri čvor. Klima. Samo za keš kupce , prodavac ne prihvata kreditne kupce. 35 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Žarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulično orjentisan. Obezbedjen je zastitnom rešetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlična nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Žarkovo, 70.100 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107565, PR/, izlog, klima, renoviran, fasada dobra, lokal. U ponudi je lokal u TC Titanik u Zarkovu. Na dosta prometnom mestu. Ulicno orjentisan. Obezbedjen je zastitnom resetkom. Pogodan za visenamenske delatnosti. Trenutno se izdaje. Odlicna nekretnina za investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 69.900 €, 24,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115826, SUT/, klima, uknjižen, renoviran. Prodaja jednosobnog stana, koji je lociran u mirnoj i tihoj ulici u neposrednoj blizini Beo shopping centra. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti nephodni za urbani način života. Sve što se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 24m2 na Novom Naselju - Futoški put. Stan je na 5 spratu zgrade bez lifta. Nema terasu. Renovirano. Trenutno pod zakupom , može se preuzeti zakupac. Kontakt: 063536286. Šifra oglas 7625. Agencijska provizija uračunata u cenu. Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Podbara, Novi Sad - 24m2, uknjižen 1/! - nova zgrada - niski računi - idealno kao investicija, pogodno za manje kancelarije, frizerski salon. - trenutno je zakupac u prostoru, 300eur mesečni zakup Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.000 €, 24,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad - Površina: 24 m² - Uknjižena 1/1 – vlasništvo bez tereta Prodaje se funkcionalna garsonjera u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Nova Detelinara. Stan je idealan za izdavanje ili prvo stambeno rešenje. Struktura: • Ulazni hodnik • Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je odmah useljiv, uredno održavan i apsolutno spreman za život, što ga čini idealnim kako za sopstveni boravak, tako i kao investicija za izdavanje.....