• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnj - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnj - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnja

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnja" pronađeno 501 nekretnina - prosečna cena 1.474 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 76.320 €, 57,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na mirnom delu Telepa. Novogradnja, odma useljivo, iz hodinika u sve prostorije. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, odlična keramika, kunhija sa prirodnom ventilacijom. Za više infomacija pozovite naše agente. Tel: 021/662-0001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo ovaj izuzetan lokal u novoj zgradi, smešten na jednoj od veoma prometnoj lokaciji i pruža beskrajne mogućnosti za različite poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u potpunoj novogradnji. Veliki i dobro osvetljeni prostor, idealan za izložbu proizvoda ili usluge. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan u novom kompleksu na Avijatičarskom naselju,Rumenačka ulica. Izdaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom. Poseduje dnevnu sobu,dve spavaće,kupatilo i terasu. Grejanje na gas po potrošnji i plaća se samo u grejnoj sezoni. Potreban depozit+polovina mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moguca korekcija cene. Polgar Andrasa, potpuno nov stan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sve je radjeno po meri. Stan poseduje 2 terase, dve spavace sobe sa 180x200 krevetima, zatim jedna cela prostorija je garderober, a dnevna soba je sa trpezarijom i kuhinjom. Kontakt: 062....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122794, IV/, klima, lift, nov, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu. Stan je po strukturi trosoban, potpuno je opremljen nameštajem i tehnikom za udobnu svakodnevnicu. U cenu zakupa uračunato je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 502)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>