• GoHome Professional
do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnj - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnj - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnja

  • Za upit "do 220 m2 klima što manji do 72000 eura novogradnja" pronađeno 501 nekretnina - prosečna cena 1.474 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Evrope - jednoiposoban stan u suterenu u novogradnji - zgrada useljena 2021 godine 505894 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.000 €, 37,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 74.210 €, 37,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, funkcionalan jednosoban stan površine 36,2 m², smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Objekat se gradi od kvalitetnih materijala – sve se zida termo blokom koji daje zvučnu i toplotnu izolaciju i oblaže se fasadnom izolacijom od 10 cm stiropora....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDVNa prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjizeni i spremni za useljenje. Moguca kupovina putem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118125, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina putem običnih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 56.000 €, 37,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117333, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 71.250 €, 38,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 72.200 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 68.100 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 72.770 €, 38,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38.3 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 65.740 €, 38,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 38,67 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,višenamenske prostorije, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 38m2, na prvom spratu stambene zgrade. U pitanju je novogradnja, smeštena na odličnoj lokaciji, iznad centra grada, preko puta Borića. Mesto je poznato po izuzetno čistom vazduhu, zbog same blizine borove šume. Do centra grada je potrebno 7....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 54.200 €, 38,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac / Kralja Petra Prvog / velicine od 38.14m2, novogradnja - maj 2022.godine, treci sprat, lift, klima, video nadzor, digitalni internet, Katv, dobre strukture, sa pripadajucom kuhinjom, kupatilska galanterija, ugradni ormar hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - 38 m2 uknjižena površina. - Uredna dokumentacija. . - Etažno grejanje na struju. - PVC stolarija. - Klima. - Novija gradnja. - Zgrada sa samo 3 stana. - Prostor za parkiranje ispred zgrade. - Jedinstvena prilika. . - Veliki investicioni potencijal. - Mogućnost uređenja....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115232, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115232, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje jos skijasnicu,ostavu i tehnicku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i nocne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.030 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji, koje tokom cele godine beleži odličnu posetu. Bilo da tražite nekretninu za udoban život, vikend stan za opuštanje ili investiciju koja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.050 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i atraktivan tokom cele godine! Ova nekretnina je idealna za: Stabilnu i brzu investiciju kroz izdavanje Udoban život u mirnom okruženju Vlastiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.150 €, 39,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130611, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Delijski Vis, 64.690 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.500 €, 39,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 57.115 €, 39,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju u modernom arhitektonskom stilu. U pitanju je nov sistem EKO gradnje sa energetskim pasošem A+, zvučnom izolacijom (preko 60dB), otpornost na požare (120-240RE), otpornost na pojavu vlage i buđi, sezmička sigurnost (otpornost na potrese....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.030 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.050 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 502)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>