• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura pogodan što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji" pronađeno 6 061 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lođa
    • luksuzan
    • potkrovlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, 212.700 €, 118,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063 7445 379....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.500 €, 151,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan, na prvom spratu, uknjižene površine 151m2, u samom centru grada, preko puta zgrade Osnovnog suda. Stan je salonskog tipa, i kao takav pogodan je za razne mogućnosti. Moguće je adaptirati ga u poslovni prostor (restoran, kancelarija…) ili kao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Rotkvariji – idealna lokacija! Na prodaju moderan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – naselje Rotkvarija. Ovaj stan je savršen spoj urbanog života i mira, smešten svega nekoliko minuta od centra grada, ali istovremeno izolovan....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 212.180 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac sa odličnim prilazom, pravilnog oblika, sa frontom 22m. Pored placa su dovedeni struja, voda i gas. Plac je pod blagim nagibom, taman tolikim da vam ništa ne može zakloniti predivan pogled. Okolo se prostire prelep predeo u zelenilu. Fruška gora u svoj svojoj lepoti. Pored, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dalmatinska ulica – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, renomirani restorani i kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban osunčan stan kod grčko-kiparskog centra u bloku 23. Južno orijentisan, okrenut prema unutrašnjosti bloka sa otvorenim pogledom prema parku. Stan je po strukturi 1.5 sa mogućnošću drugačijeg rasporeda preuređenjem trpezarijskog dela u dnevni boravak. Površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.000 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1063066... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.+++ Klasičnog lepog rasporeda. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Kontakt Ljiljana 061-319-5394 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1099914... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3, bez tereta i opterećenja, pogodan za kupovinu putem kredita.. Klasičnog lepog rasporeda, dva mokra čvora. Šesti sprat u zgradi sa osam spratova, terasa, lift. Kontakt Ljiljana 061-319-5394 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju uređeno imanje u Obrenovcu(Stubline) koje se prostire na 2,5ha zemlje, sa jednom velikom kućom, jednom manjom kućom, i više čvrsto zidanih pomoćnih objekata. Kuća se nalazi na asfaltnom putu, na 6,5km udaljenosti od centra Obrenovca. Velika kuća je kompletno renovirana....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 210.000 €, 5997,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prema informaciji o lokaciji plac se nalazi u zoni stambene izgradnje, izlazi na 3 ulice, a jedna je dužinom celog placa, te je vrlo pogodan za deobu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Retko u ponudi – duplex stan sa sigurnim zakupcem na odličnoj lokaciji kod Bulevara despota Stefana Apartman se prostire kroz vise nivoa – od ulaznog dela, preko prvog sprata, pa sve do dela u potkrovlju, sto mu daje funkcionalnost i osećaj kuće. Nekretnina predstavlja idealnu investiciju,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, DESPOTOVAC, 210.000 €, 900,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan poslovno-stambeni kompleks ukupne površine 900 m², sa više objekata različite namene, smešten na atraktivnoj lokaciji u Despotovcu. Struktura kompleksa uključuje: -Glavni objekat koji trenutno funkcioniše kao restoran/kafić sa dve dodatne prostrane sobe i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 43,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan stan u strogom centru Beograda. Nekretnina se nalazi na finoj lokaciji, udaljena pet minuta hoda od Skupštine i malo manje od Tašmajdansog parka. Uvučena zgrada, zaštićena od buke i prometa u lepoj mirnoj ulici sa drvoredom i zelenilom. Stan je po strukturi jednoiposoban.....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 210.000 €, 10352,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Selo Senaja, Mladenovac, 38 km od centra Beograda, gradski prevoz od Autokomande direktno. Plac 101 a, ograđen, građevinsko zemljište, vlasništvo 1/1, kapija, jednim delom placa prirodna ograda bagrem. Na placu struja, bunarska voda, septička jama. Kuca na placu, na dva nivoa, 12,5....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Plac, VINIK, 210.000 €, 1700,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Viniku. Površine je 17ari, gradsko građevinsko zemljište. Pogodan je za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 217.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što pruža više privatnosti i mira. Pogodan je i za stanovanje, i za razne poslovne delatnosti – kancelarije, ordinacije, edukativni....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 210.000 €, 900,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, KANJIŽA, 210.000 €, 196,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompleks sa ribnjakom na prometnom putu blizu Horgoša, udaljen 7 km od mađarske granice, sa izuzetnim zemljištem površine 56.087 m². Retka prilika za uživanje u miru prirode - okruženje i ambijent pružaju jedinstvenu harmoniju zelenila, na parceli koja odiše lepotom i potencijalom....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 210.000 €, 700,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na dobroj lokaciji na Paliluli. Površine je 6,6ari, gradsko građevinsko zemljište. Plac je pogodan za gradnju zgrade, pa je namenjen investitorima. Na placu je moguća izgradnja 1050m2 bruto (oko 750m2 neto), visine do 15m. Daje se u zamenu za kvadrate ili za keš.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan, površine 47m2, u kompleksu Zemunske kapije, orijentisan ka ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi iz 2024. godine, na 1. spratu. Ispred zgrade je javni parking, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Banovom brdu – odlična struktura, mir i zelenilo, preko puta okretnice Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovo brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nudimo vam trosoban stan izvorne strukture, funkcionalnog rasporeda i dvostrane orijentacije, smešten preko puta okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120607, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, pogodan za pp. Na prestižnoj lokaciji u Gornjem delu ulice Cara Uroša, nadomak Tc Raiceva, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, predstavljamo vam uknjižen stan na 70 m², izvornog stanja i za rekonstrukciju. Prilaz objektu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115301, spratna, 1, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv, cela. Na prestižnoj lokaciji u Gornjem delu ulice Cara Uroša, nadomak Tc Raiceva, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, predstavljamo vam manju dvorišnu kuću, uknjiženu na 70 m²,....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Dvodelna kuca 150m2 sa 2 ulaza i 2 strujna brojila sa gradjevinskim zemljistem 5000m2 pogodno za razne delatnosti Blizu autoputa, 10 minuta od Novog Sada, 30 minuta od Beograda Za više informacija pozvati Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Plac, SENAJA, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća za stanovanje sa [telefon] spavaće sobe i velikom dnevnom sobom sa izlazom na terasu. Takodje, kuća poseduje zimsku baštu. Kuća je bez dodatnih ulaganja površine [telefon] m [telefon] sa potkrovljem. Sa kućom se prodaje plac povrsine [telefon] m [telefon] u građevinskoj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 209.100 €, 4200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106643, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makisu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovackog puta. U neposrednoj blizini parcele se nalazi autobusko stajaliste. Trenutno na celoj teritoriji mogu da se grade samo montazni objekti....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 209.100 €, 4200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106643, struja, uknjižen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makišu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovačkog puta. U neposrednoj blizini parcele se nalazi autobusko stajalište. Trenutno na celoj teritoriji mogu da se grade samo montažni objekti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 209.000 €, 76,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Delimično renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Svetao, južno orijentisan, sa pogledom na park. Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, odvojene trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, lođe. Zamenjena stolarija, urađene instalacije, sređeno kupatilo, sređena kuhinja koja ulazi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, suncan, svetao, blizu sajma, sa prelepim pogledom na Beograd na vodi, pogodan i za udoban zivot viseclane porodice i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 209.000 €, 62,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luks, kompletno renoviran stan, bez ikakvih ulaganja. Odličnio iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Izuzetno svetao, u lepo održavanoj zgradi. Prodaje se namešten. Pogodan za život i za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Javni parking ispred zgrade. Pripadajući....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 208.000 €, 20800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123010. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ugrinovci | Prodaja....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 208.000 €, 20800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123010. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 206.600 €, 118,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>