• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura pogodan što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji" pronađeno 6 061 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 98,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 105,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban duplex stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 105m2. Stan je specifičan, nesvakidašnja nekretnina. Nalazi se u manjem objektu sa nekoliko jedinica. Koncept stana može da funkcioniše kao nezavisne dve jedinice, pogodan za veliku porodicu Terasa, Internet,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na top lokaciji. U pitanju je plac odličnih dimenzija i pozicije pogodan za izgradnju porodičnog objekta. Sva infrastruktura je ispred placa. Plac je u mirnom kraju, a istovremeno blizu glavih gradskih dešavanja. Za više informacija nas pozovite.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 226.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.888 €, 48,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW NOVA – Moderan dvosoban stan na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.055 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površine 95 m² koji se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi građenoj od fasadne cigle u blizini Novosadskog sajma. Zgrada ima ukupno 7 spratova,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo adaptibilan dvosoban stan u salonskoj zgradi bez lifta, na izuzetnoj lokaciji, u srcu Vračara. Sastoji se od kuhinjsko-trpezarijskog dela, dnevne sobe sa terasom orijentisanom ka dvorištu, spavaće sobe i kupatila. Grejna površina stana iznosi 50 m2. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 225.000 €, 610,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodično - stambeni objekat spratnosti PR+2, ukupne neto površine 610m2, na placu od 23 ara. Nalazi se u Begaljici - Grocka, na odličnoj lokaciji uz glavni put. Objekat je u sivoj fazi, priključen na elektro - mrežu, voda i gas su uz plac. Pogodan za izgradnju stanova, dom za stara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u centru grada - Kraljice NatalijeNa prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, u ulici Kraljice Natalije. Stan ima ukupno 57 m2, od čega je 39 m2 uknjižene površine, uz prostranu terasu od oko 20 m2 koja značajno doprinosi komforu i kvalitetu stanovanja. Uz stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA VAROŠ, 225.000 €, 445,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponudi Poslovni Objekat -prva celina koja se nalazi na magistralnom putu E763 u središnjem delu Nove Varoši ( između fabrika Obuća i Sloga ), a bočnom stranom na ulicu "Mahala". Objekat izgrađen osamdesetih godina prošlog veka, od tvrdog materijala, klasičnom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.indomio.rs

SPEKTAKULARAN troiposoban stan na Bulevaru. Pogodan za višečlanu porodicu. Moderno opremljen. Sobe vrlo komforne, materijali korišćeni za opremanje stana najvišeg kvaliteta. U blizini apsolutno svih neophodnih sadržaja-škole, vrtići, dom zdravlja, igrališta, marketi, gradski prevoz,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 225.000 €, 90,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizrenska, lokal u prizemlju, sa izlogom, pogodan za razne vrste delatnosti (kafići, kladionice, banke). Izdaje se na duži vremenski period, za svaku preporuku. Obavezan je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% (prilikom prve zakupnine). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 85,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 salonac sa dva ulaza, na prvom spratu od ukupno dva, iznad i ispod je stan, podrum, zastakljena lođa, tik uz ulicu Maksima Gorkog, renoviran, bez ulaganja, 2 mokra čvora, pogodan za poslovni prostor, ostaje kuhinja i plakari, klima, video nadzor, miran deo urbanog i prometnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 224.888 €, 50,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW VIZIA – Moderan dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 224.888 €, 48,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta-CENA garaže od 18000-32000 evra. 🏢....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 224.400 €, 66,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji, idealan za poslovni prostor. U neposrednoj blizini Kliničkog centra, nekoliko fakulteta, Hrama Svetog Save. Pogodan za razne ordinacije ili kancelarije. Na terenu je jedan deo stana od oko 20m2 već odvojen i funkcioniše kao zaseban lokal, sa posebnim ulazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 164,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Olimp - Duvanjska poslovni prostor, 164m2, SUT/4, EG U ponudi poslovni prostor u stambenoj zgradi. Sastoji se od više garažnih mesta koja se prodaju isključivo zajedno, zbog čega je pogodno kao poslovni, proizvodni ili magacinski prostor. Visina plafona iznosi 2, 8 metara.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 224.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu i izgradnju objekata kao što su: magacini, hipodrom, ergele, staklenici, ribnjaci, parking, aerodrom poljoprivredne acijacije. Nalazi se a 150m....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 224.000 €, 66,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 164m2 . 164m2, 2.0, PSUT/4, EG, parking, uknjižen, nov. Prodaje se višenamenski poslovni prostor podložan adaptacijama prema nameni. Prostor u osnovi čine garažna mesta, uknjižena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 224.000 €, 8700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na Bežanijskoj kosi 3. Stan je funkcionalan, sa predsobljem, kuhinjom, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom i kupatilom. Poseduje podrum veličine oko 8 kvadratnih metara. Nalazi na petom spratu zgrade opremljene liftom. Opremljen je centralnim grejanjem....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJILokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija,pogodan je za raznu delatnostGrejanje je Podnouseljenje Novembar 2024Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 224.000 €, 7000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko od škole u Drači, a pored placa prolazi i seoski put, tako da je pogodan za izgradnju višenamenskih objekata, kako stambenih, tako ekonomskih....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 224.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 223.500 €, 81,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor-apartman pogodan i za obavljanje delatnosti koje se ne mogu registrovati u stambenom prostoru. Može se koristiti i za stanovanje. Novija zgrada, prostor je kompletno osvežen, parket hoblovan, okrečen Aluminijumska stolarija, unutrašnja vrata furnirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 223.300 €, 102,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :8081017. NOVI SAD, PEJIĆEVI SALAŠI, POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE! 102 m2. Novo u ponudi! Na prodaju poslovno-stambeni objekat na Pejićevim salašima, samo petnaestak minuta vožnje do centra grada. Objekat se nalazi na parceli veličine 1455 m2, potrebna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 223.000 €, 81,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2, izmereno 81m2, kompletno renoviran, kvalitenim materijalima, ugradjena aluminijumska stolarija, italijanska blind vrata.Pogodan je kako za stanovanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 222.200 €, 178,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje na uzdignutom delu naselja. Blizina crkve, sportskog centra Slana bara te novog Sentandrejskog bulevara. Bez ulaganja i useljiva po isplati. Dva kupatila, poslovna prostorija i lep stambeni prostor. Ima i ekonomski deo dvorišta koji je pogodan za uzgoj kućnih ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 222.000 €, 59,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban stan u samom srcu Vračara nadomak Kalenić pijace. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade od 5 spratova. Površine 59m2 i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, jedne sobe koja gleda ka ulici, kupatila i velike sobe koja može biti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 222.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novije gradnje kuća u elitnom delu Klise,sa odličnom pozicijom za stanovanje i poslovanje. u mirnoj ulici, sa velikim lepim dvorištem, punim zelenila i voćki. Kuća je pogodna za život, može se dograditi i renovirati, kao i porušiti i sazidati nova po želji, jer veličina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 221.574 €, 65,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i atraktivnoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 221.450 €, 210,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovna višenamenska hala površine 210+90 m2 i pomoćni objekat površine 63m2,locorani pored Bukovačkog puta (između Petrovaradina i Bukovca),smešteni unutar ograđene parcele. Pristup: Sa glavne asfaltirane saobraćajnice kroz metalnu kapiju za putnička i teretna vozila.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac na prodaju od 2810m2, na Vezircu. Pogodno za investiciju! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 220.650 €, 7139,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao gradjevisnko zemljiste. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija slobodno nas pozovtie. Plac, Niš - Popovac | Prodaja · 7139m² · 220.650€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 220.650 €, 7139,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao gradjevisnko zemljiste. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija slobodno nas pozovtie. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 220.650 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs