• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što jeftiniji" pronađeno 6 101 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081335 NOVI SAD, LOKAL, 33m2, BULEVAR. Izdaje se ulični prostor na odličnoj lokaciji blizu Bulevara oslobođenja. Prostor je pogodan za različite delatnosti, uključujući agencije za nekretnine, kancelariju, salon ili uslužne delatnosti. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji....

 
 
 
  Plac, KULA, 23.390 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen plac u Kuli. U pitanju je njiva 2. klase u građevinskom području. Prilaz placu obezbeđen sa asfaltnog puta, sva infrastruktura pored placa. Plac je pogodan za stambenu gradnju, ali i privrednu aktivnost. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 23.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6,5a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine grada, što je čini idealnom za miran i kvalitetan porodični život. Plac se nalazi na blagom brežuljku sa prelepim panoramskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111126.Izdaje se prazan ulični lokal od 47 m2 na Sajmu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji i pogodan je za razne vrste tihih delatnosti. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u iznosu od 600 eura.Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamesten stan u Zemunu, Djordja Cutukovica. Ima namestenu prirucnu kuhinju, sporet i frizider. Stan nije useljavan, nova gradnja, kvalitetna vrata, grejanje fan coil inverter klimama (utrosak po potrosnji struje). Prelepa terasa, ceo stan je u prozorima, sa pripadajucim....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €, 879,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko minuta....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2022.,

www.heroldo.com

Prodaje se odličan plac površine 8. 79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Plac, CEREVIC, 23.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ravan plac, na odličnoj poziciji! Pogodan za vikendicu, struja i voda u blizini placa. Struja, Voda.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 24.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 18,5 ari na Štipljanskom putu pogodan za izgradnju porodične kuće. Svi priključci su u blizini placa. Prilaz je makadam. Idealan plac u mirnom delu grada za gradnju kuće, naše preporuke! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 24.000 €, 24,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Garaža sa dva parking mesta (2x12m²) – daljinsko upravljanje, video nadzor, sigurna lokacija Prodaje se moderna, odlično uređena garaža sa dva parking mesta, svako površine po 12 m² (ukupno 24 m²). Prostor je idealan za parkiranje dva automobila ili kombinaciju automobila i motocikla,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 24.000 €, 2352,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m, dužina oko 100m, poljoprivredno zemljište. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata i sl. Uknjižen, čisto vlasništvo,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 24.000 €, 1460,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*Prodajemo na poslednjim obroncima Fruške gore Plac 1460 m2 sa Pogledom na Dunav i na pola južne BačkePlac se nalazi u Slankamenačkim vinogradima u Vikend zoni,Građevinsko je zemljište izvan građevinskog područja sa umerenom konfiguracijom,prilazni put je tucanik....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 24.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

na prodaju plac P=15,22 ara u Vrtištu na samo 500 metara od "Milkhaus" Plac je pogodan za izgradnju kuće,vikendice ... za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3445. Libo agencija upisana u registar posrednika 495 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u centru grada, površine 40m2. Nalazi se u prizemlju na veoma prometnoj lokaciji. Grejanje je na struju. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 24.000 €, 2834,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u mirnom građevinskom reonu, udaljenom od gradske gužve, u selu Golubinci koje pruža osnovne sadržaje poput prodavnica i škola, obdaništa, dom zdravlja. Ova lokacija je idealna za one koji traže tišinu i privatnost, ali ipak žele biti blizu potrebnih urbanih usluga.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 24.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje livada u selu Kosmovcu, mesto zvano Čuka.Livada se prostire na 40 ari ( kat.par. 1494 KO Kosmovac) Pogodno za izgradnju vikendice. Pogled na Trem, Devojacki grob i Sokolov kamen. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42547. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Kompletno i kvalitetno namešten lep jednoiposoban stan. Odlična lokacija. Blizina Bulevara oslobođenja, Promenade, fakulteta Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, bez buke i gužve. Nov nameštaj. Pogodan za samca ili par. Useljiv. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Plac, BANJA, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac iza fabrike Nisal, pogodan za izgradnju manjeg poslovnog objekta do 50 m2, visina objekta do 5 metara, namena (rekreacija, trgovina, ugostiteljstvo). Front prema ulici je 16 metara, u blizini priključak za struju. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište. Svojina 1/1.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 24.110 €, 18,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u samom centru Novog Sada. Lokal je bez ikakvog ulaganja, pogodan za razne delatnosti ugostiteljstva i administracije, kao i druge... Pozovite! .

 
 
 
  Plac, RUMA, 24.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 15527 m²(2,70jutara).Cena po jutru je 9000€. Mogućnost navodnjavanja jer su parcele uz kanal u kom uvek ima vode. Takodje postoji mogućnost kupovine parcela preko puta kanala površine 2,59 jutara što bi ukupno u tom slučaju bilo 5,29jutara.....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 24.500 €, 1750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni. Direktan izlazak na asfaltirani put, širina izlaza na put 22m. Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa, infrastrukturno obezbeđen....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 24.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju parcela od 17. 5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni. Direktan izlazak na asfaltirani put, širina izlaza na put 22m. Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa, infrastrukturno obezbeđen priključak....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 24.980 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac u građevinskom području , pogodno za vikendicu, kuću za stanovanje ima komplet infrastrukturu na udaljenosti oko 50 m , videti na licu mesta !! Struja, Voda, Kanalizacija, Gas.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
20.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara. Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put i pristupom sa dve ulice. Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području. Pogodno za različite namene, zbog dobre....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 48,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Dvorišni stan 48m2 Prodaje se dvorišni stan blizu centra.Površine 48 m2.Sastoji se iz spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila.Podovi su brodski pod, keramika i beton.Monofazna struja, gradska voda, kanalizacija.Ima zajednička terasa sa još jednim stanom....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.