• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura pogodan što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što jeftiniji" pronađeno 6 109 nekretnina - prosečna cena 1.550 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • luksuzan
    • renovirano
    • 2.sprat
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa. Stan ima dve terase i novu belu tehniku. Pogodan za studente. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo ravan i pravilan plac u građevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. 8,10 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. Plac, Paraćin | Prodaja · 21.000€.

 
 
 
  Plac, KULA, 21.350 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen plac u Kuli. U pitanju je njiva 2. klase u građevinskom području. Prilaz placu obezbeđen sa asfaltnog puta, sva infrastruktura pored placa. Plac je pogodan za stambenu gradnju, ali i privrednu aktivnost. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 21.500 €, 14,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u stambenoj zgradi u ulici Braće Kovač, na odličnoj i traženoj lokaciji. Garažno mesto se nalazi u podzemnoj garazi (donja klackalica), sa lakim i komfornim prilazom. Pogodno za parkiranje svih tipova vozila, uključujući i veće automobile. Prostor je obeležen....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 21.500 €, 1031,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Popovcu. Ukupna površina placa je 1031m2, sastoji se od dve parcele. Nalazi se do samog asfaltnog puta, frontalni ulaz je oko 19m, dostupni svi komunalni priključci (struja, voda). Pogodan za sve delatnosti, kako za gradnju porodičnog objekta, tako i za poslovne....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 21.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac 22 ara u Čortanovcima – Idealna prilika za uređenje po sopstvenim željama! Lokacija: Čortanovci, opština Inđija Površina: 2.200 m² (22 ara) Tip zemljišta: Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja Uknjiženo/Vlasništvo 1/1 Karakteristike: Front: 34 m Pristup: Direktno....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 21.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac 46 ari u Čortanovcima – Idealno za vikendicu i voćnjak! Lokacija: Čortanovci, opština Inđija Površina: 4.600 m² (46 ari) Tip zemljišta: Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja Vlasništvo 1/1 Plac je prostran i idealan za izgradnju vikendice ili porodične kuće Na placu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 21.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine grada, što je čini idealnom za miran i kvalitetan porodični život. Plac se nalazi na blagom brežuljku sa prelepim panoramskim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 1259,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni prema Medoševcu, pravougaonog oblika, na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju poslovnog objekta. Površina placa je 1259 m2, udaljen 2.5 km od centra grada. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište. Svojina .Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €, 10000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 20.000 € na 22.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 22.000 €, 7400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2022 - 18.000 €
21.08.2022 - 17.000 €
14.09.2022 - 18.000 €
10.02.2023 - 20.000 €
10.03.2023 - 19.888 €
26.03.2023 - 25.000 €
26.04.2023 - 18.000 €
06.08.2023 - 25.000 €
29.10.2023 - 20.000 €
31.12.2023 - 18.000 €
02.02.2024 - 20.000 €
09.02.2024 - 18.000 €
19.04.2024 - 20.000 €
08.01.2025 - 19.900 €
05.04.2026 - 20.000 €
17.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Dve kat.parcele, do puta, blizu železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Blizu priključka na struju i asfaltnog puta.Kupac plaća proviziju. 069/BEOKROV .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem zemljište [telefon] m [telefon] , iznad sela Jazak (opština Irig), na odprilike [telefon] m nadmorske visine, čista i nezagadjena priroda. Do placa je zemljani put. Struja i voda u varijanti solarnih panela i bušenja bunara. Pogodno za voćarsko - vinogradarske kulture, proizvodnju....

 
 
 
  Plac, STUBICA, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Seosko imanje čine tri parcele, koje daju celinu. Površina sve tri parcele je ukupno 8815 m2. Na jednoj od parcela nalazi se bunar sa pijaćom vodom, a pored imanja jednim delom protiče i potočić. Na parceli pored puta je stara srpska kuća, svedok starih dobrih vremena, kada se malo....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac pored auto puta u Žirovnici, površine 15,80 ari. Nalazi se na oko 500 m udaljenosti od kružnog toka. Plac je ograđen, ima direktan ulaz sa lokalnog puta, poseduje bunarsku vodu, kanalizacionu mrežu, dostupan priključak za struju. Plac je registrovan kao građevinsko....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se građevinski plac u Beočinu, pogodan za vikendicu kao i za porodično stanovanje. Za više informacija pozovite: 061/684-7798 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.050 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac pogodan za izgradnju. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 ... Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 ... Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Plac, Jagodina | Prodaja · 22.050€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.176 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivreno zemljište površine 18,48 ari u Jagodini, na Štipljanskom putu, u neposrednoj blizini glavnog puta. Površina: 18,48 ari Cena: 1.200 EUR po aru Ukupna cena: 22.176 EUR Mogućnost priključenja na struju, vodu i kanalizaciju (priključci u blizini) Plac je ravan,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €, 1848,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili za....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18, 5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja Trnava , pravougaonog je oblika i širom, frontalnom stranom pored samog puta. Plac je pogodan za industrijskiu namenu, separacija, hala,....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

45m2 PETROVARADIN pogodan za posl.prostor +++ AGENCIJSKA OZNAKA STANA 9117064 PETROVARADIN, oglšavamo izdavanje praznog, nenameštenog stana u Gradiću, na Trgu vladike Nikolaja, poogodnog za poslovni prostor. .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 23.000 €, 5297,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ratini, ukupne površine 5297 m2, udaljen 7 km od centra. Pogodan za različite namene. kp 1254/39 KO Ratina .

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 454)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>