• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 957 nekretnina - prosečna cena 1.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • duplex
    • podrum
    • parking
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.730 €, 93,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 92.09m2, dostupan je na drugom spratu i zapadneje orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 173.350 € na 174.285 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 174.285 €, 93,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 167.730 €
10.04.2026 - 168.660 €
24.04.2026 - 173.350 €
15.05.2026 - 174.285 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom,četiri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 153.140 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI!Prodaje se duplex stan u potkrovlju jedne zgrade u novogradnji. Zgrada se nalazi u vrlo prometnoj ulici, na par minuta od gotovo svih važnijih saobraćanica, kako u gradu tako i u najbližoj okolini. U zgradi se nalazi i lift koji olakšava odalzak do stana. U donjem delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.160 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, Matice srpske, Mirijevo 1. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Zgrada modernog izgleda, visok kvalitet gradnje, ima lift. Dokumentacija uredna, ukniženo. U stanovima je sprovedeno podno grejanje na el. kotao I ugrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, KLISA, površine 93 m².Stan je useljiv,uknjizen,nov.U blizini je svih sadržaja za porodiučni život, a autobuskom linijomi dobro povezan sa gradom.Vredi pozvati pogledati stan. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.180 €, 93,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 210.740 €, 93,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.400 €, 93,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN, VELIKI I PROSTRAN (NIJE DUPLEKS), 4 MINUTA OD CENTRA GRADA. STAN POSEDUJE VELIKU DNEVNU SOBU, KUHINJU, TRPEZARIJU, ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE I DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM. STAN IMA POVRAĆAJ PDV-A ZA ONE KOJI UZIMAJU PRVU NEKRETNINU NA SVOJE....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, PETROVARADIN, površine 82 m², Stan je Potkrovlje- DUPLEX-dole se samo ulazi i stepeništem se ide na gornji nivo.Stan je nov i useljiv Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov odmah useljiv!!! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-velikirit/454365 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 74.400 €, 93,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lep poslovni prostor, na prizemlju nove stambeno-poslovne zgrade na odličnoj lokaciji u blizini Doma Zdravlja. Ukupna površina prostora je 93m2 i sastoji se od zasebnog ulaznog dela, četiri velike odvojene prostorije, toaleta i kupatila. Grejanje u prostoru je podno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 120.000 €, 143,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Aradački atar – petosobna kuća sa potkrovljem površine 143m2 + letnja kuhinja sa dve ostave od 62m2 + pomoćne prostorije na placu od 30 ari. – Kuće ima dve dnevne sobe, dva kupatila, tri spavaće sobe, CG na čvrsta goriva, trofazna struja, gradska voda, novogradnja, u postupku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 143,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Aradački atar - petosobna kuća sa potkrovljem površine 143m2 + letnja kuhinja sa dve ostave od 62m2 + pomoćne prostorije na placu od 30 ari. - Kuće ima dve dnevne sobe, dva kupatila, tri spavaće sobe, CG na čvrsta goriva, trofazna struja, gradska voda, novogradnja, u postupku....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u novosagrađenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Odlična, useljiva spratna kuća u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov odmah useljiv!!! Terasa.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 145,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj blizini jezera Jarkovci. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele mir, prirodu i privatnost, a istovremeno i dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77460, SUT/, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, kancelarija. Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 216.050 €, 145,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71151, PR/, izlog, klima, izvorno stanje, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se višenamenski poslovni prostor, zaseban objekat, od 145m2, na Bežanijskoj kosi, open space, na dva nivoa, prizemlje i sprat. Objekat ima dve velike prostorije od po 60m2 (u prizemlju i na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički salon, stolmatološka ordinacija, izložbeno prodajni prostor, škola za poslovne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Gradnulica. Površine 148 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinja (ostava) su zajedno, dve spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Iz trpezarije se izlazi na veliku terasu koja je okrenuta ka dvorištu. Kuća je građena od siporeks bloka, demit fasada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 92,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053207, NOVI SAD; TELEP JUŽNI; NOV NEUSELJVAN ČETVOROSOBAN STAN! Poštovani klijenti, izdvajamo za vas odličan, NOV neuseljavan četvorosoban stan na JUŽNOM TELEPU. Kvalitene gradnje. Veoma je svetao i prostran. Kuhinja je nova, sa BOSCH tehnikom i klimom. Sobe su komotne i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 161.000 €, 92,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 3. 0 stan u zgradi novijeg datuma. Stan je kompletno opremljen modernim namestajem i opremom. Nalazi se na 7. od 7 spratova i ima fantastican pogled prema Cuburskom parku. sastoji se od dnevne sobe u okviru koje se nalazi kuhinja, dve spavace sobe i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 149.900 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna kuca nova gradnja u kojoj je potrebno jos malo ulaganja kako bi bila spremna za useljenje! Potrebni su jos fini radovi kako bi bila zavrsena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 228.412 €, 92,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan idealan je za porodičan život ili kao investicija za prodaju stanova Novi Sad u atraktivnom delu grada. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kuću u Karlovčiću,opština Pećinci.Kuća je uknjižena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.700 €, 92,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov četvorosoban stan na Telepu. U cenu ulazi Nova kuhinja sa tehnikom. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 149.350 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ulični lokal na izuzeznoj lokaciji, na desetak minuta od centra grada. Lokal je u sivoj fazi,tako da ga možete prilagoditi svojim potrebama. Uknjižen je na 148m2. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. Naša preporuka. Novogradnja.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 489)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>