• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 958 nekretnina - prosečna cena 1.418 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, 226.600 €, 105,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoetažna kuća – Petrovaradin, Širine Prodaje se novogradnja u mirnom delu Petrovaradina, svega 5 km od centra Novog Sada. Kuća se prostire na dve etaže, sa ukupno 105 m² stambenog prostora i dodatnom terasom od 15 m². Enterijer je pažljivo osmišljen – četiri svetle sobe,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 143.000 €, 105,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, prostrana i brzo useljiva spratna kuća za porodično stanovanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 136.500 €, 105,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105444, IV/VI, lift, terasa, nov, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 216.300 €, 105,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite svog agenta! Tel:0216620001 Novogradnja, Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 105,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kvalitetno građena i funkcionalno organizovana porodična kuća, smeštena u naselju Širine, u opštini Petrovaradin (Novi Sad). Ova nekretnina predstavlja idealan spoj udobnosti, praktičnosti i privatnosti – savršena za porodični život, a ujedno i odlična investicija. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 185.400 €, 105,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican, prazan lokal sa dva nivoa koji se nalazi na popularnoj i prometnoj lokaciji. Poseduje prizemlje, galeriju i dva sanitarna cvora. Za više informacija pozovite. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 106,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo dva stana u kući koja su odvojena kao dve zasebne stambene jedinice. Prvi sprat: stan po strukturi trosoban 58kv spavaća soba sa terasom, dečija soba, dnevna soba kuhinja i kupatilo. Drugi sprat: stan po strukturi dvosoban 48kv koji je u sivoj fazi. Uz ova dva stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 99,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosobna kuća u Somboru, koja se nalazi u neposrednoj blizini OŠ Ivo Lola Ribar. Kuća poseduje tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, predsoblje i kupatilo. Iznak kuće je tavanski prostor. Kuća je površine od 99m2. U dvorištu veličine od 527m2, nalaze se dva pomoćna objekta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 154.900 €, 99,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2014.godine. Zgrada dobro pozicionirana,bliže ulici Vojvode Stepe, između škole i vrtića. Stan južno orijentisan sa lepim pogledom na grad i parkingom ispred zgrade. Energetski pasoš. Grejanje sa kalorimetrima. Maksimalna funkcionalnost,bez prolaznih soba,dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 202.700 €, 99,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov multifunkcijski lokal u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj banji, sam lokal nije u potpunosti sređen kako bi se uredio po vollji i potrebama budućeg kupca. Prostor se nalazi u vrlo kvalitetnoj zgradi, odlično je pozicioniran, poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.400 €, 99,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 99.71m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 106,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom i porodičnom kraju Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Prostor je svetao, funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom – sve spremno za useljenje,....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 191.500 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca – naselje Bubanj. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealan izbor za: -Porodice koje traže komforan životni prostor -Investitore....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 230.000 €, 106,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 200.000 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ulični Lokal u Temerinskoj ulici,tri nivoa,suteren,prizemlje,galerija,dva sanitarna čvora,može da se koristi za razne delatnosti,prodaja,ordinacije, ugostiteljstvo . . . . Temerinska, Novogradnja, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 190.530 €, 106,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se petosoban stan površine 105,85m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 211.885 €, 99,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 159.025 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 106m² + terasa, smešten na atraktivnoj lokaciji i porodičnom delu Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Stan je funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom –....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 100.000 €, 99,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002109 Na prodaju je renoviran i rekonstruisan salaš na Krivaji, u neposrednoj blizini Srbobrana, na samo 40 kilometara od Novog Sada. Salaš se nalazi na izlazu iz mesta u pravcu Feketića, smešten na parceli od čak 3308 m², što ga čini pravom malom oazom mira u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 220.100 €, 107,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo nov petosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 199.000 €, 107,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Klisa, kuća, 107m², plac 190m² ++|++ Nov objekat izgrađen kao dve samostalne jedinice u najlepšem delu Klise. Kuća površine 107m² sa pripadajućim ograđenim dvorištem od 190m². Nalazi se u blizini škole, vrtića i sportske hale. Prizemlje: prostran dnevni boravak sa terasom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Strukturno odličan četvorosoban stan, potpuno nov, odmah useljiv! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 208.750 €, 107,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks površine 90,76u novogradnji sa PDV-om. Stan se nalazi na VI spratu u modernoj i luksuznoj zgradi na Bulevaru. Zgrada poseduje smart sistem upravljanja ugrađenim uređajima, podešavanje grejanja i hlađenja i elektro uređajima putem telefona, drvo-aluminijum stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 158.930 €, 107,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov petosoban na 1.spratu. 1440e/m2 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 95.000 €, 108,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 030 Mesto: Stara Pazova Površina: 108.00m² 2.50a Broj soba: 4.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u Staroj Pazovi, P+Pk, 108 m2 + pomoćni objekat - garaža radionica P+0 41,00 m2, neuknjiženo. U delu Stare Pazove koji ima brz izlaz na auto put za Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 108,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine 108 m² idealan je izbor za porodičan život, pružajući savršen balans komfora, funkcionalnosti i savremenog stila. Stan je izuzetno svetao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 108,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum. Izuzetno lep stan na Miljakovacu 1, 108m2 plus dve terase 15+6m2, četiri spavaće sobe. Prodaje se neuknjizen ( predat za legalizaciju ) dvoetažni stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 487)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>