• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 lift

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 lift" pronađeno 21 545 nekretnina - prosečna cena 2.591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, namešten stan bez ulaganja. Drugi red zgrada, miran deo Bulevara oslobođenja. U blizini je vrtić ,osnovna škola, restorani, marketi i sve ostalo potrebno za urban život. Odlična lokacija u odnosu na Železničku stanicu nekih 650 m a do Novosadskog sajma 850m. Dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 70,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Na donjem nivou je: hodnik, toalet, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i terasa. Na gornjem nivou se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Naša preporuka! Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan u odlično održavanom ulazu! Ova lokacija je veoma tražena, zbog blizine nekoliko tržnih centara, prodavnica, fakulteta, škola i svih ostalih potrebnih sadržaja. Zgrada ima dve biciklane koje Vam stoje na raspolaganju. Stan je prostran i odlično renoviran, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.850 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLICAN trosoban stan na Novom Naselju! Lep raspored, BEZ ulaganja, prostoran,u mirnom kraju, u blizini igraliste, skola, vrtic. Idealan stan za porodicu, Zaista vredi pogledati! Kontakt: Ag Šifra:1000615 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan duplex na TOP lokaciji, Ćirpanova ulica, površine 70m2. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv U cenu stana je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE Kontakt na telefone 061/61-40-565 i 069/640-221....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana od 70m, u Novom Sadu, ulica Miše Dimitrijevića na Grbavici. Stan je sastoji iz dva nivoa, u donjem delu je : dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, wc, terasa, u gornjem delu stana se nalaze dve odovjene spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi stanovi u izgradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada spratnosti Pr. +2+Pk sa liftom. Materijali:termo blok, izolacija 10. – ka, silikatna fasada, termička i zvučna izolacija, PVC stolarija sa spoljne strane u crnoj boji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji jako lep , svetao , renoviran stna, korisne površene 70m , plus zastaklena lođa od 8m i pripadajuća podrumska prostorija. Stan je po strukturi dvoiposoban, sa centralnnim grejanjem , pvc stolarijom, jugoistočne orjentacije. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan,novogradnja-Bulevar U ponudi predivan stan na odličnoj lokaciji. 5 sprat,lift,tersa,centralno grejanje,video nadzor. Svetao,komforan,potpuno opremljen. Blizina parka,škole i svih sadržaja. Cena nije fiksna. Agencijska oznaka:1011022 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 duplex u jednoj od najlepših zgrada u Ćirpanovoj. Grejanje na gas - kalorimetri. Zbog svoje pozicije, sem dugoročnog izdavanja, vlasnik može da ga renta na dan. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan na Bulevaru Evropa kod Hotela Sheraton,kompletno je opremljen,sve novo u stanu. Sastoji se od hodnika koji vodi u sve prostorije,dve spavaće sobe sa bračnim krevetom 180x200, jedna spavaća soba je pretvorena cela u garderober,kupatilo sa kadom,dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 104.300 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan idealnog rasporeda i lokacije. Udaljen od Centra - Gospodar Jevremove 15 min. Obdanište, prodavnice, pijaca Kamičak, škola, izlazak na autoput u prečniku od 500m. Zgrada ima lift i građena izuzetnog kvaliteta, tkzv. "sendvič" zid, a gornji etaž na tavanici....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan kod Gradske bolnice. Površine je 70m2, nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grrejanje je centralno. Stan je ufazi opremanja i biće opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na Voždovcu, ulica Radovana Simića Cige na Medakoviću II. Stan ima 63 m2+ 7 m2 terase, nalazi se u lepo održavanoj zgradi stare gradnje sa liftom. Stan je odlično pozicioniran, ka parku i zelenilu. Blizina prevoza, odlična infrastruktura, prodavnice, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 112.270 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi stan sa dve spavaće sobe i prostranim dnevnim boravkom. Stan je izuzetno svetao i savršen je za porodicu. Nalazi se u mirnom i tihom kraju, pružajući udobnost i privatnost. Idealna lokacija za miran porodičan život. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3. 5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je izuzetno funkcionalan, nalazi se uz blizini svih sadržaja potrebnih za život. Renoviran je i prodaje se komplet namešten. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.000 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za komfornim stanom, bez ulaganja, na odličnoj lokaciji? Mi imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se trosoban stan kod Gradske bolnice. Površine je 70m2, nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Dobar i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.770 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.765 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.330 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.000 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan na idealnoj lokaciji, u zgradi sa dva lifta i pogledom na Cair. Sastoji se od: -Ulaznog hodnika sa ugradnim ormanima, -Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu -Odvojene kuhinje sa svim potrebnim novim elementima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.340 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/544826 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog, komfornog trosobnog stana sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Zgrada kvalitetne gradnje, renomiranog investitora. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.800 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na FENOMENALNOJ lokaciji, nadomak FAKULTETA i PROMENADE. 065 31 21 715 065 281 31 35 Stan je kompletno renoviran, menjane elektro i vodo instalacije, nova keramika, sanitarije i stolarija. Komforni dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, poseduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.450 €, 70,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak glavne saobraćajnice Heroja pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4. Cena stana sa pdv. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv , trosoban stan ABC centar . Agencijska oznaka 1097302. Prodaje se trosoban stan u okolini sajma . Stan je očuvan , izvorno stanje . Nalazi se na trecem spartu sa liftom . OKrun je objekat parkinzima , zelenilom . Stan je uknjizen i bez tereta .Useljiv odmah po isplati . Zas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na TOP lokaciji, Bulevar oslobođenja, površine 70m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na petom spratu. Vredno svakog razgledanja. Uknjiženo 1/1, bez tereta. Agencijska provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 486)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>