• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura do 70 m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 lift

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 lift" pronađeno 21 547 nekretnina - prosečna cena 2.591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • dvorište
    • 4.sprat
    • dve lođe
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.600 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 68 m2.Grejanje toplotnim pumpama-niski troškovi,posebno WC.Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija sa svim sadržajima potrebnim za porodični život.Škole,vrtići, mega marketi ,dobra povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan i funkcionalan dvoiposoban stan, smešten u mirnoj ulici na Zelenom brdu, idealnoj za porodice i one koji traže kvalitetan život u mirnom okruženju, a nadomak svih ključnih sadržaja. Zgrada je građena prema najvišim standardima, koristeći savremene materijale:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.050 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji u blizini Limana, nalazi se ovaj fantastičan stan koji se prostire na 68m2, sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo i wc kao i terasu. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 43764, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Kompletan nameštaj i tehnika su novi. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu, te ste zaštićeni od gradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 224.000 €, 68,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Liman 1, na IV spratu zgrade. Stan je površinski i funkcionalno vrlo dobro organizovan, a poslednje renoviranje urađeno je u dve faze – kompletna adaptacija stana (PVC stolarija, hrastov parket, kuhinja) izvršena je 2014. godine,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji, sa rokom maj 2025. Odličan kvalitet gradnje. Postoji mogućnost povrata pdv-a. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 102.500 €, 68,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, Mala Vaga (P+G+5). Trosoban stan - na prizemlju - galerija. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i dve lođe, na koje se izlazi iz dnevne i iz spavaće sobe. Kuhinja i toalet imaju prozore . Vrata medijapan, zaključavanje 5 brava.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 228.500 €, 68,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov stan. Odmah useljiv. Opremljen sa kuhinjom(bela tehnika kompletno nova, gorenje), plakarima u spavaćim sobama. Sve novo. Nekorišćeno. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, vešeraj, mali wc, kupatilo posebno.(nova mašina za pranje....

 
 
 
  Stan, BANJA KOVILJAČA, 93.000 €, 68,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 68m2 u Banji Koviljaci. Stan je lepo sredjen,nalazi se na 4 spratu ,to je zgrada sa samo 4 sprata. Novogradnja 2021 god . Ima 2 spavace sobe ,dnevni boravak sa kuhinjom i sa svim aparatima,hodnik ,kupatilo, 2 balkona. Zgrada poseduje lift. Grejanje je na gas. Lep pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 68,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban uknjižen namešten stan u novijoj zgradi. Stan odličnog rasporeda, u izgradnji bio trosoban, prepravljen u troiposoban - odlično odrađeno. Može se vratiti u prvobitno stanje. Poseduje i hladnu ostavu u sklopu stana. Iznad stana dupleksi. Centralno grejanje po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 139.050 €, 68,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan na Avijaciji. Nalazi se na 6. spratu, u fazi renoviranja, ostali su samo fini radovi da se urade, useljiv. Krov zamenjen pre dve godine, odlična ponuda, pozovite naše agente, zakažite gledanje ovog stana. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 229.470 €, 68,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlican stan na potezu Podbara stan se nalazi u izgradnji odlican kvalitet kako gradnje tako i opreme. A za vise dodatnih informacija javite se nasim agentima prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban duplex na savršenoj lokaciji za život, a tako i za izdavanje. Oko zgrade postoje svi potrebni sadržaji za ugodan život. U dvorištu obezbeđen parking za stanare zgrade. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 68,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 3 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 68m2. Stan je u izgradnji. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja. Zavređuje pažnju. Mogučnost odabira rasporeda, orijentacije, položaja i sprata u objektu. Mogučnost....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.180 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlican kvalitet gradnje i opreme.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran trosoban stan na Avijaciji. Kvalitetna gradnja, nalazi se u neposrednoj blizini autobuskih stajališta ali i ostalih bitnih sadržaja. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 191.604 €, 68,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u savremenom stambenom objektu koji se ističe odličnom lokacijom, modernim dizajnom i visokim standardom gradnje. Objekat je projektovan u urbanoj formi, sa akcentom na komfor, funkcionalnost i obilje prirodne svetlosti, pružajući prijatno i kvalitetno životno okruženje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban duplex na savršenoj lokaciji za život a tako i za izdavanje. Oko zgrade imaju svi potrebni sadrzaji za život. Za vise informacija pozovite. 066/051199 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavui, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, degažman, 2 sobe, kupatilo. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-484 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>