• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten" pronađeno 5 602 nekretnina - prosečna cena 2.543 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podrum
    • luksuzan
    • lift
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep duplex u mirnom, porodičnom kraju Mladenovca, na 25. Maju. Osvetljen, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Idealan za porodice sa više članova. Trosoban stan sa dnevnim boravkom i 2 spavaće sobe nudi privatnost i komfor. U blizini sportskog centra, marketa, košarkaškog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550982-Četvorosoban stan odličnog rasporeda prostorija, prodaje se kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Novija gradnja, mali mesečni troškovi. Sadašnji vlasnici su napravili funkcionalan radni deo u vidu galerije i nalazi se iznad dnevnog boravka. Stan ima i tri spavaće sobe....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 163.770 € na 168.920 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 168.920 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2025 - 183.300 €
07.04.2025 - 193.600 €
25.04.2025 - 187.460 €
01.06.2025 - 174.000 €
07.11.2025 - 163.770 €
03.05.2026 - 168.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 69,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo vam odličan trosoban dupleks na Novom Naselju odličnog rasporeda, stan se prodaje kompletno namešten, bez ulaganja. Stan je u mirnom delu grada, okružen zelenilom, blizu je autobuskih stajališta, škola za decu, marketa sve neophodno za život. Za još više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je zahvaljujući dodatnoj galeriji od 12 m² pretvoren u pravi četvoroiposoban dom. Galerija je smeštena iznad dnevnog boravka i kuhinje, i može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran, dvorišno orijentisan i namešten petosoban dupleks koji se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini centra i pešačke zone. U navedenu cenu je uključeno dvorišno parking mesto kao i garaža sa rol vratima u suterenu. Struktura donje etaže 69m2 (uknjiženo) :....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni sa rgb i led rasvetom, LG televizor, Gree inverter klima. Visina sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU Agencijska oznaka 1101206. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatila i jedne dodatne prostorije koja može biti višenamenska. Ima veliku terasu i dvorište sa dva parking mesta ispred. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz 2019. godine, u mirnoj ulici Milana Savica, Telep (Novi Sad). Karakteristike stana: Povrsina: 69 m² Struktura: dve spavace sobe + veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz 2019. godine, u mirnoj ulici Milana Savića, Telep (Novi Sad).Karakteristike stana:Površina: 69 m²Struktura: dve spavaće sobe + veliki dnevni....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 161.700 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.600 €
18.07.2025 - 163.460 €
05.10.2025 - 161.700 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 1007498.Prodaje se veoma funkcionalan i svetao dvoiposoban stan (69 m2) na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, smešten na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Novog Naselja. Sastoji se od hodnika iz koga se fizički ulazi....

 
 
 
  Stan, KULA, 66.950 €, 69,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553637-Prodaje se fantastičan dvosoban, kompletno namešten stan u Kuli. Stan je uknjižen 1/1 tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas – rado ćemo vam predstaviti ovu sjajnu nekretninu uživo. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 69,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA POČETKU BULEVARA EVROPE---Agencijska šifra: 1007949. Prodaje se kompletno namešten, komforan trosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom, na početku Bulevara Evrope. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve lepe spavaće sobe, kupatila i terase. Dvostrano je orijentisan. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompletno namešten troiposoban stan na mirnoj lokaciji blizu Dunava na Adicama. Stan se prodaje kompletno namešten a može i bez nameštaja. Odličan raspored sa čak tri odvojene spavaće sobe i dve terase koje imaju fantastičan pogled. Kontaktirajte naše agente prodaje....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan odličnog rasporeda prostorija, prodaje se kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Novija gradnja, mali mesečni troškovi (grejanje na toplotne pumpe). Sadašnji vlasnici su napravili funkcionalan radni deo u vidu galerije i nalazi se iznad dnevnog boravka. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.700 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Može biti u funkciji dva zasebna stana,kompletno namešten, bez ulaganja. Idealan za izdavanje.Za više informacija kao i razledanje stana pozovite našu poslovnicu!! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN LEPO NAMESTEN.IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 77.250 €, 69,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam komforan dvoiposoban porodični stan izvanrednog kvaliteta i funkcionalnosti. U neposrednoj blizini stana nalazi Vam se sve što Vam je neophodno za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan i prodaje se potpuno namešten. Nalazi se na 5 minuta od strogog centra grada.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan odličnog rasporeda prostorija, prodaje se kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Novija gradnja, mali mesečni troškovi (grejanje na toplotne pumpe - plaća se samo u grejnoj sezoni). Sadašnji vlasnici su napravili funkcionalan radni deo u vidu galerije i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 113.300 €, 69,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Može biti u funkciji dva zasebna stana,kompletno namešten, bez ulaganja. Idealan za izdavanje.Za više informacija kao i razledanje stana pozovite našu poslovnicu!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 191.900 €, 69,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Grbavici, koji je po projektu četvorosoban i lako se može vratiti u prvobitno stanje. Stan je bez ikakvih dodatnih ulaganja, moderno uređen i odmah useljiv. Poseduje dve prostrane terase koje pružaju dodatni komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten troiposoban stan na Bulevaru Evrope kod hotela Sheraton.Stan poseduje dve terase,dve spavaće sobe sa francuskim ležajem,jednu radnu sobu,lep veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve terase,kupatilo,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.000 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana u urbanom delu Adica. Sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,dve terase Iznad dela dnevne sobe urađena je galerija od 12m2(radni kutak,spavaći deo). Prodaje se sa svim stvarima-kompletno namešten. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 186.000 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban namešten odličan stan na idealnoj lokaciji.Površina 62m2(uknjižen)+ 7m2 galerije pretvorene u radnu sobu.Kvalitetna zgrada u mirnoj traženoj ulici, na par minuta peške od svih sadržaja u gradu, tržni centri,gradska plaža, fakulteti, stadion, pošta, pijaca, centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU +++ .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 108.000 €, 68,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Salajci, bez ulaganja. Prodaje se kompletno namešten. Stan je napravljen od garaža i iznad stana je dodatno urađena ploča i krov. Izvučene su instalacije za sprat, te je moguće proširenje. U dvorištu ima dosta mesta za parking koji koriste stanari. Sam stan je podeljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju luksuzan, moderan i svetao dupleks, smešten na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru u blizini pijace. Na samo 500m od jezera u blizini Avantura parka, golf terena, bolnice, Gondole i mnogih drugih sadržaja. U jednoj od zelenih oaza na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se jako retko pojavljuje na tržištu! Fenomenalan, autentičan i komforan salonski stan na vrhunskoj lokaciji gde svaka prostorija ima prirodno osvetljenje. Pvc i komarnici. Stan poseduje podrum i prodaje se kompletno namešten. Iako je u strogom centru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan duplex koji se prodaje kompletno namesten. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou je veliki open space koji krasi neverovatan šank u kom se nalazi akvarijum. Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba i terasa. Na drugom nivou su dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 213.630 €, 68,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan od 68 m² u Gagarinovoj ulici, na trećem spratu,u zgradi sa dva lifta. Nalazi se u Novom Sadu, u delu Železnička stanica, na odličnoj lokaciji sa brzom dostupnošću do autobuske stanice, Sajma i Bulevara. Stan je kompletno namešten i prodaje se zbog selidbe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 221.450 €, 68,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Ise Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, komforan dvosoban stan koji se nalazi u strogom centru grada. U neposrednoj blizini Dunavskog parka, pešačke zone, Katedrale Stan je veličine 68m2 sa dodatnim terasama od ukupno 19m2. Ovaj svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvoiposoban stan površine 68 m2na top lokaciji u centru Novog Sada, idealan kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje (oko 10 godina) i prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim ugradnim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 68,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban uknjižen namešten stan u novijoj zgradi. Stan odličnog rasporeda, u izgradnji bio trosoban, prepravljen u troiposoban - odlično odrađeno. Može se vratiti u prvobitno stanje. Poseduje i hladnu ostavu u sklopu stana. Iznad stana dupleksi. Centralno grejanje po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan koji se nalazi na Adamovićevom naselju, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u polusuterenu zgrade i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i ostavom, kupatila i hodnika. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>