• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći namešten" pronađeno 5 602 nekretnina - prosečna cena 2.543 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu. Komforan trosoban stan, savršenog rasporeda. Prodaje se namešten, a moguće je preurediti ga i u četvorosoban stan. Uknjižen 1/1. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo namešten stan bez potrebe za dodatnim ulaganjima, smešten u drugom redu zgrada, u mirnom delu Bulevara oslobođenja. Ova lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, restorana, marketa i svih drugih potrebnih sadržaja za urban život. Stan se ističe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, namešten stan bez ulaganja. Drugi red zgrada, miran deo Bulevara oslobođenja. U blizini je vrtić ,osnovna škola, restorani, marketi i sve ostalo potrebno za urban život. Odlična lokacija u odnosu na Železničku stanicu nekih 650 m a do Novosadskog sajma 850m. Dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju troiposoban stan – Grbavica, 70m² (površina poda 118m²) | 2. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je atraktivan troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. 📐 Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.850 €, 70,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten i izuzetno osvetljen trosoban stan, površine 70 m², koji uključuje prostranu dnevnu sobu, hodnik, spavaću sobu i dečiju sobu. Stan je smešten na četvrtom spratu uređenog stambenog objekta. Sve prostorije su pažljivo raspoređene tako da pružaju udobnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Dalmatinska ulica (kod Starine Novaka), 2.5,70kvm, namešten, kuhinja sa trpezarijom+dnevna+2 spavaće sobe (mogućnost ubacivanjaa još 1 ležaja), +terasa+ostava, klima, cg (info stan 12000din), useljiv renoviran stan, 950e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1100945 Prelep trosoban dupleks sa garažom, kompletno namešten. Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao trosoban dupleks koji se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju – idealan za porodični život. Na donjoj etaži, nalazi se prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.440 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 +++ Agencijska oznaka stana 1058382 Komforan trosoban, kompletno namešten stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109605, SUT/. Izdaje se lokal u centru Novog Sada u pešačkoj zoni, pogodan za bilo koju delatnost. Lokal je u suterenu kuće, 4 stepenika ispod nivoa. Cena zakupa po dogovoru, zavisi od delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100%....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 77.000 €, 70,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u malom trznom centru, dostupan za sve delatnosti. Prednost je velika koncentracija ljudi na svakodnevnom nivou . Lokal je bio kozmeticki salon i izdaje se sa namestajem sa fotografija ili prazan. Depozit u visini jedne mesecne zakupnine. Agencijska provizija je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.800 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118512, PR/, klima, parking, lokal. Renoviran, pristran, svetao lokal sa 3 prostorije, čajnom kuhinjom i parking mestom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan 3.0 dupex sa garažom na Novoj Detelinari.Stan ima 70m2 donja etaža se sastoji od prostranog svetlog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,toaleta i hodnika.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen,poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3. 5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 70m2. Stan je izuzetno funkcionalan, nalazi se uz blizini svih sadržaja potrebnih za život. Renoviran je i prodaje se komplet namešten. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1073205 Prodaje se komforan stan na Novom Naselju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostava, vešerajterasa i kupatilo. Stan je kompletno renoviran.Kosine ne smetaju pri hodanju i nisu puno izražene. U zgradi je centralno grejanje, lift. Ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Detelinari.Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata i odlična keramika. Stan sadrži dva sanitarna čvora. Na donjoj etaži se nalazi velika dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, moderno opremljen,odličnog rasporeda,hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja je odvojena,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,ostava,dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru.Jedna od najlepših lokacija za urban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Stan, BANJA, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, porodičan stan na idealnoj lokaciji, okružen parkovima, nadomak osnovne škole, prevoza, pijace. Stan je bez ulaganja, posebnom pažnjom i kvalitetnim materijalom rađen. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijskim delom, kuhinje, garderobera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji u samom centru grada! Karakteristike prostora: •Open space koncept + dodatna manja kancelarija •Opremljeno kupatilo •Mogućnost opremanja kuhinje prema želji zakupca Prostor je idealan za kancelarije, radionice kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje poslovni prostor u samom centru Beograda na Obilićevom vencu VEOMA ATRAKTIVNA LOKACIJA u neposredoj blizini Knez Mihajlove, Zelenog venca i Terazija Prostor ima 70m2 Nalazi se na 7 spratu održavane zgrade sa 7 spratova Sastoji se od većeg,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan na Zlatiboru, površine 41m², sa dodatnom prostranom terasom od 28m². Stan se nalazi u opštini Čajetina, u mirnom delu, a u blizini renomiranog hotela Mona, što ga čini izuzetno atraktivnim kako za odmor, tako i za izdavanje. Jednosoban stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 210.000 €, 69,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonski stan na fantastičnoj lokaciji, renoviran pre par godina . Kompletno namešten .Odličan kako za život tako i za poslovne delatnosti .Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine i preko stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonski stan na fantastičnoj lokaciji, renoviran pre par godina. Kompletno namešten. Odličan, kako za život, tako i za poslovne delatnosti. Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine i preko stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 145.000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052701. NOVI SAD, ADICE, TROSOBAN STAN, 69m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana, smeštenog u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji Adice. Stan se nalazi u potkrovlju dvospratne zgrade. Stan sadrži prostrani hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i galerijom u funkciji radne sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan komforan trosoban stan u novogradnji, na svega 3 minuta peške od pešačke zone u centru. Nadomak škola, vrtića, marketa, pijace pa i šetališta na Keju. Stan se prodaje kompletno namešten kao sto je na slikama i uz stan se dobija jedno parking mesto na korišćenje. Za sve informacije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>