• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura do 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što manji" pronađeno 68 964 nekretnina - prosečna cena 2.400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • opremljen
    • kablovska
    • namešten
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 19.000 € na 17.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NIŠ, Medijana, 17.000 €, 15,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 19.000 €
18.03.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garaža P=15m2 (3x5) u centru niša. Garaža je zidana, ima kanal i prirodnu ventilaciju. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 32.500 €, 15,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.120 €, 15,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde 021/2100690 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 28.000 €, 15,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Bubanj .

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.050 €, 15,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u blizini Bulevara Evrope. Prodaje se nameštena. Odlična prilika za investiciju kao i za život. Ograđena terasa od oko 4m2 ispred stana je dodatni plus ovog stana. Pozovite nas što pre i postanite vlasnik ovog divnog stana. Naši agenti prodaje vam stoje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 15,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Suva, suterenska garaža, početak Puškinove ulice, sa strujom i dve utičnice. Agencija A-NEKRETNINE, Novi Sad, reg. psrednika br. 1500, licenca 1944, Tel. 0637259453 i 069640221 .

 
 
 
  Garaža, KRNJAČA, 15.000 €, 15,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Garaža u stambenoj zgradi 15 m2, ispred parking mesto .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 15,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Starog grada, na najtraženijoj lokaciji za izdavanje stanova, imamo ekskluzivnu priliku da Vam ponudimo odličnu garsonjeru. Nekretnina je pametna investiciju jer je idealna kako za izdavanje stan na dan, tako i za mesečni zakup. Nalazi se visokom prizemlju stambene zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 42.900 €, 15,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103086, struja. Prodaje se garaza sa rolo vratima od 15m2 i magacin od 24m2 (spojeni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 53.000 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera na Senjaku, zaseban ulaz, odlična lokacija. Garsonjera je uknjižena na 10m2, a ukupna površina je mereno - 15m2. Sastoji se od sobe sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblja i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kao investiciono ulaganje, zbog blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.050 €, 15,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na odličnoj lokaciji. U blizini sve neophodno za život. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.350 €, 15,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u suterenu,redovni prozori.Prodaje se sa nameštajem.kontakt.060/423-30-33 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR - KEJ, JEDNOSOBAN STAN, 15 m2 - nudimo vam šarmantan stančić na sjajnoj mikrolokaciji - sa jedne strane Dunav, sa druge strane sam centar grada. Iako je kvadratura mala, stalo je sve što treba i savršeno je uklopljeno za jednu osobu. Idealno za iznajmljivanje! Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 15,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji – ulica Marka Miljanova, Novi Sad. Stan je uknjižen na 15m², dok u prirodi ima 18m². Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, što ga čini lako dostupnim i idealnim za sve generacije. Grejanje je centralno, što garantuje komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 15 kvadratnih metara, smeštena u kvalitetnoj zgradi iz 2003. godine koja poseduje lift. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, na svega 500 metara od pešačke zone i u neposrednoj blizini keja uz Dunav, idealnog za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 15,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan lokal u centru grada.Agencijska šifra: 8000167Kontakt: (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 15,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u centru Novog Sada, na 500m od pešačke zone. Idealna je kao investicija za kratkoročna izdavanja, kao prva nekretnina ili studentski smeštaj. Lokacija je dobro povezana linijama javnog prevoza 6 i 11A/B, te je dobro povezana sa studentskim gradom. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.510 €, 15,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam dvoišni stan u samom centru grada. Pozovite nas za više informacija. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 550729 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.350 €, 15,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam ovu odličnu garsonjeru. Vrlo pogodno za izdavanje, odlična lokacija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Blok 29, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 26.000 €
16.03.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.feniks.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Bulevar Zorana Đinđića.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 39.000 €, 16,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje reka Treska koja protice direktno ispred zgrade, pruzajuci jedinstven ambijent, mir i osecaj boravka u prirodi. Stan je uknjizen, uredne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 28.330 €, 16,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno nameštena, bez ulaganja garsonjera u novijoj zgradi. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizu svega što je neophodno za život. Blizu Sajma. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 16,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan uknjižen kao garaža. U blizini Bulevara patrijerha Pavla. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 16,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 17.000 €, 16,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaže, uknjžena 1/1, 16m2. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 90.000 €, 16,00 m2 cca 5630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo mali stan u srcu Dorćola. Stan se nalazi na pešačkoj udaljenosti od Kalemegdana, Knez Mihailove Mikrolokacija fantastična- u okruženju niz marketa, kafića, restorana, kao i vrtića, škola i fakulteta. Stan se nalazi na 3. od 12 spratova starije i održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>