• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što manji" pronađeno 68 609 nekretnina - prosečna cena 2.406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • namešten
    • 1.sprat
    • kablovska
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.380 €, 14,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! +++ Agencijska oynaka stana 1064208, Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 250e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.900 €, 14,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 49.440 €, 14,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjerica na Detelinari,idealna za izdavanje.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 55.900 €, 14,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija,na svega 5 minuta hoda do centra grada ! Odlična investicija,pogodan kako za život tako i za izdavanje ! Uknjižena 1/1 na vlasnika,moguća kupovina putem kredita. Za više informacija o nekretnini kao i razgledanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru od 14m2. Odlična kao investicija, trenutno je izdata za 230e. Kompletno renovirana od poda do plafona. U okolini se nalaze škole, vrtići, sve što je neophodno za život. Autobuska stanica je 2 min laganog hoda od stana. Za više informacija kontakitrajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 57.680 €, 14,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u samom centru grada. Može biti višenamenski. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 49.500 €, 14,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.350 €, 14,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Zmaj Jovinoj! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! Agencijska oznaka stana 1101056 , Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 230e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje ,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.500 €, 14,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Lokal na prodaju***Oglasavamo prodaju visenamenskog lokala,poslovnog prostora na Novom Naselju.Odvojen sanitarni cvor,centralno grejanje,dvorisno orijentisan, u kvalitetnoj zgradi.Agencijska oznaka:8000169Kontakt:(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorisna garsonjera 14m2 na sjajnoj lokaciji, pozovite za vise informacija. Nisam zainteresovana za prodaju preko agencije, ne zovite i ne gubite vase i moje vreme. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 52.200 €, 14,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija, na samo 5 minuta hoda do centra grada! Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju, idealnu kako za život tako i za izdavanje! Uknjižena je 1/1 na vlasnika, a moguća je kupovina putem kredita. Za više informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 439399 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u novogradnji. Struktura Garaža Kvadratura 14m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.900 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI PODZEMNI 15mkv 52.900 Prodaje se lokal za maloprodaju na dobrom mestu u Novom podzemnom prolazu od 15mkv. Nije zavucen i nije u zadnjem delu podzemnog prolaza. Jedan od lokala u nizu. Ima instalaciju za umivaonik. Trenutno je izdat. Dokumentacija je pregledana i cista. Uknjizeno....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 66.300 €, 15,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu. Odličan za izdavanje, bez ulaganja, višenamenski. Uknjižen je na 15m2. Sastoji se od jedne prostorije. Portali su aluminijumski sa kliznim....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 17.410 €, 15,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Odlična investicija! Uknjižena garaža u dvorištu zgrade na Grbavici. Odličan prilaz do garaže, kvalitetna gradnja, na koti terena, pogodna i za veća vozila. Ispred garaže se može parkirati još jedno vozilo. Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 21.600 €, 15,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se garažno mesto u novoizgrađenoj zgradi, na samo par koraka od Bulevara Kralja Aleksandra, Sportskog centra Olimp, Aviva Parka, Učiteljskog naselja. Zgrada je u postupku dobijanja upotrebne dozvole, a izražena cena je sa pdv-om. Za sve detalje, samo pozovite i zakažite gledanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 37.000 €, 15,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Garaža adaptirana u garsonjeru, u prizemlju zgrade. Ne gleda prema ulici, u neposrednoj blizini stanice 43 i Maksija. Agencijska provizija 1000e. .

 
 
 
  Garaža, KRNJAČA, 26.500 €, 15,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Garaža površine 15 m2.Mogućnost proširenja i adaptacije u stan.Struja,voda.Odlična lokacija,naselje Kotež,blizina prevoza ,Osnovne Škole,Doma Zdravlja,.. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1191 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Prodajemo parking mesto na odličnoj lokaciji u Beogradu na Autokomandi. Karakteristike: Parking mesto broj PM 7, površine 14.4m2 koje se nalazi u okviru parking sistema 02, parking platforme PM 7-9 u....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 15,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 15m² · 13.500€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Razrađen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. 15 m 2 1....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 33.000 €, 15,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122316. Površina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i parkiranje većim automobilima ili SUV-ovima. Garaža se nalazi na gornjoj platformi "klackalica", u stambenoj zgradi, ulazi se putem....

 
 
 
  Garaža, ZRENJANIN, 15.000 €, 15,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u suterenu stambene zgrade površine 15m2. U garažu se ulazi otvaranjem vrata nadaljinski. Zgrada ima lift koji ide od same garaže, suterena, do svih spratova. Garažno mesto je uknjiženo, bez tereta, vlasnik 1/1. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 32.000 €, 15,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u stambenoj zgradi. Agencijska provizija 750 evra, Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2,4% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 27.000 €, 15,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garaža – 15 m² Prodaje se zidana, zatvorena garaža površine 15 m², u sklopu stambene zgrade. Garaža poseduje sopstvenu struju i pogodna je za parkiranje automobila ili kao magacinski prostor. Mirna lokacija, lak pristup, uredna dokumentacija Bulevar Arsenija Čarnojevića....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo. . Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 10.500 €, 15,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se više garažnih mesta, površine 12 - 19m², u podzemnoj garaži zgrade novije gradnje. Karakteristike: • Cena : 10.500 EUR • Površina: 12-19 m² • Lokacija: Kraljevo, neposredna blizina Zdravstvenog centra • Auto lift: Ugrađen auto lift koji omogućava lakše parkiranje i optimizaciju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 33.000 €, 15,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i parkiranje vecim automobilima ili SUV-ovima. Garaza se nalazi na gornjoj platformi "klackalica", u stambenoj zgradi, ulazi se putem garaznih....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - KANCELARIJA POVRŠINE 15m2 U STROGOM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 15,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 15,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji se od jedne prostorije , mokrog čvora i manjeg prostora koji može da se iskoristi kao magacin . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>