• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 parking najnovije

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 140.000 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i terasa koja ima 20 kvadrata. Uknjižen na 57m2 korisne površine. GREJANJE - CG, sprat PR/4, TERASA, PARKING ID oglasa:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 215.000 € na 199.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 215.000 €
24.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se novoizgrađena pametna kuća sa bazenom. Poseduje svu dokumentaciju za knjiženje vlasnika. U objekat je ugrađen vrhunski materijali. Zidan je po strogim pravilima i vodilo se računa o zaštiti prirodne sredine. Ispred ulaza na platou od 50m2, izgrađen je moderan bazen veličine....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji renomiranog investitora, različitih struktura i kvadratura, pozicionirani u samom centru Ćuprije, na izuzetno atraktivnoj i funkcionalnoj lokaciji. Projekat se realizuje u skladu sa savremenim standardima gradnje, uz pažljivo odabrane materijale i visok....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.300 €, 80,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Strukturno odličan stan sa tri spavaće sobe. Nekretnina je uskoro useljiva(maj mesec). Cena je sa PDV-om i parking mestom. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, UB, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Trosoban stan 80m2 u centru Uba Nalazi se kod pošte 80m2 uknjiženo, veća korisna površina Treći sprat Javni parking ispred zgrade, iza zgrade u dvorištu parking mesto Zgrada rađena 2000. godine, TENT investitor Ulaz u zgradu sa dve strane 2 spaveće sobe, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.400 € na 220.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 199.400 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1052232. NOVI SAD, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 80 m2. Predstavljamo vam četvorosoban stan u izgradnji, odličnog rasporeda, pozicioniran na drugom spratu zgrade. Zgrada je projektovana da pruži komfor i udobnost, sa prostranim stambenim jedinicama, širokim hodnicima i terasama.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura 80 m2 parking (3567)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>